Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик RAGUSA LED/7W/230V 3000/4000/6000K IP54
36,78 €
История на цените
- 30.04.2026 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 18.03.2025 г. - 34,72 € / 67,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
Описание на продукта
Външна лампа за стена с модерен дизайн Промяна на температурата на цветност чрез вградения превключвател Температура на хроматичност: 3000/4000/6000K
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Температура на светлината | 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K, 4000 K/6000 K/3000 K |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло, Неутрално бяло/Студено бяло/Топло бяло |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Общ светлинен поток | 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm, 450 lm |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Входяща мощност | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Series | OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Препоръчва се

19,95 €21,95 €
39,02 лв.42,93 лв.
Модерен стълб за външна лампа тъмно сив с опушено 45 см - Malios
В наличност
45,95 €49,95 €
89,87 лв.97,69 лв.
Комплект от 2 романтични външни стенни лампи бронз - London
В наличност
79,95 €84,95 €
156,37 лв.166,15 лв.
Комплект от 4 черни градински прожектора с LED IP68 - Garly
Дърво
В наличност
16,95 €17,95 €
33,15 лв.35,11 лв.
Класически външен стълб черен 122 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
115 €
224,92 лв.
Черна външна лампа 220 см 2-светлина IP44 - Хавана
В наличностБезплатна доставка
135 €165 €
264,04 лв.322,71 лв.
Комплект от 6 черни регулируеми външни прожектори за земя IP65 - Delux
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
21,95 €29,95 €
42,93 лв.58,58 лв.
Модерна стенна лампа черна 2-светлина GU10 AR70 IP54 - Baleno
В наличност
24,95 €27,95 €
48,8 лв.54,67 лв.
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опал 80 см IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
24,95 €27,95 €
48,8 лв.54,67 лв.
Модерен външен прожектор черен регулируем IP65 - Delux
Пластмаса
В наличност
79,95 €84,95 €
156,37 лв.166,15 лв.
Комплект от 2 външни стенни лампи черни с детектор за движение - Rotterdam
В наличност
24,95 €
48,8 лв.
Модерен външен аплик тъмно зелен IP44 - Канзас
В наличност
63,95 €
125,08 лв.
Комплект от 6 външни стенни лампи черни квадратни с LED IP65 - Gem
В наличност
26,95 €30,95 €
52,71 лв.60,53 лв.
Винтидж външна стенна лампа бронзова - Antigua Down
В наличност
109 €
213,19 лв.
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
В наличностБезплатна доставка
32,95 €35,76 €
64,44 лв.69,94 лв.
Индустриална стоеща лампа за външен монтаж ръждиво кафява 65 см IP44 - Baleno
В наличност
24,95 €
48,8 лв.
Романтичен външен стенен фенер тъмно зелен - Лондон
В наличност
20,95 €
40,97 лв.
Външна стенна и таванна лампа антично злато овална IP44 - Noutica
В наличност
135 €
264,04 лв.
Селска външна лампа черна IP44 - New Orleans 3
В наличностБезплатна доставка
32,95 €35,95 €
64,44 лв.70,31 лв.
Индустриална външна подова лампа черна 65 см IP44 - Baleno
В наличност
74,95 €79,95 €
146,59 лв.156,37 лв.
Класически външен стълб черен 217 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
16,95 €18,95 €
33,15 лв.37,06 лв.
Класическа фенери антично злато - New Haven
В наличност
38,95 €
76,18 лв.
Класически външен стенен аплик антично зелен IP44 - Glasgow
В наличност
63,95 €74,95 €
125,08 лв.146,59 лв.
Външна стенна лампа черна с LED регулируема с датчик за движение - Kamile
В наличност
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - LED соларен декоративен гирлянд BUBBLE 200 LED / 8 функции / 20 м / IP65 / топла бяла
Е слънчева
В наличност
32,64 €
63,84 лв.
LED външен декоративен гирлянд 10xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
22,95 €
44,89 лв.
Външна стенна и таванна лампа антично злато кръгла IP44 - Noutica
В наличност
31,95 €33,95 €
62,49 лв.66,4 лв.
Външна стоеща лампа черна 120 см IP44 - Хавана
В наличност
22,95 €
44,89 лв.
Стойка за външна лампа черна с димен абажур 30 см - Denmark
Пластмаса
В наличност
74,58 €
145,87 лв.
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m черна IP44 топла бяла светлина
В наличност
19,42 €
37,98 лв.
LED соларен прожектор с сензор LED/5W/3,7V 4000K IP54 черен
Е слънчева
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
16,12 €
31,53 лв.
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
122,2 €
239 лв.
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
28,88 €
56,48 лв.
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
72,61 €
142,01 лв.
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
49,17 €
96,17 лв.
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
38,84 €
75,96 лв.
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
4,96 €
9,7 лв.
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
61,94 €
121,14 лв.
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
164,88 €
322,48 лв.
Fieldmann - Телескопична стълба 3,8 м
В наличностБезплатна доставка
109,43 €
214,03 лв.
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност

































