
Зелен/естествен нисък скрин от масивен бор 190x80 cm Miranda – Marckeric
80×190×40 cм, дърво, с вратички, модерни
520 € / 1017,03 лв.

Бял нисък скрин от масивен бор 190x80 cm Miranda – Marckeric
80×190×40 cм, дърво, модерни, мат
525 € / 1026,81 лв.

Тъмносин нисък скрин от масивен бор 190x80 cm Miranda – Marckeric
80×190×40 cм, дърво, модерни, мат
530 € / 1036,59 лв.
Тъмносин нисък скрин от масивен бор 190x80 cm Miranda – Marckeric
Размери 80×190×40 cм
История на цените
- 11.05.2026 г. - 530 € / 1036,59 лв.
- 8.05.2026 г. - 530 € / 1036,59 лв.
- 19.03.2026 г. - 460,24 € / 900,15 лв.
- 16.01.2026 г. - 460 € / 899,68 лв.
- 10.01.2026 г. - 487 € / 952,49 лв.
- 5.12.2025 г. - 460,24 € / 900,15 лв.
- 28.11.2025 г. - 433,17 € / 847,21 лв.
- 11.11.2025 г. - 460,16 € / 899,99 лв.
- 7.11.2025 г. - 487,26 € / 953 лв.
- 5.11.2025 г. - 508,74 € / 995,01 лв.
- 15.12.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 14.12.2024 г. - 547,59 € / 1070,99 лв.
- 10.12.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 6.12.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 3.12.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 15.11.2024 г. - 547,59 € / 1070,99 лв.
- 6.11.2024 г. - 564,82 € / 1104,69 лв.
- 3.11.2024 г. - 510,78 € / 999 лв.
- 27.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 27.10.2024 г. - 499,02 € / 976 лв.
- 27.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 21.10.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 16.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 13.10.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 4.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 1.10.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 27.09.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 17.09.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 15.09.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Тъмносин нисък скрин от масивен бор 190x80 cm Miranda – Marckeric
Размери
| Ширина: | 190 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 80 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Декор | Бор |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Крака | С крачета, Без крака |
| Материал за скрин | Дърво |
| Държава на произход | BR |
| Височина на крачетата | 8 cm |
| Капацитет на тежестта | 30 kg |
| Тегло | 43.8 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Метал |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Miranda |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Повърхностно покритие на вратите | Лак |
| Материал на вратите | Масивен бор |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Лак |
| Материал на чекмеджетата | Масивен бор/МДФ |
| Повърхностно покритие на рафтове | Лак |
| Материал на рафтовете | Масивен бор |
| Характеристики | С врати/с чекмеджета/с крачета |
| Цвят на краката | Син |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Обработка на повърхността | Лак/восъчен |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал на конструкцията | Масив бор |
| Материал | Масивно дърво |
| Цвят | Тъмносин |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Marckeric |
Подобни продукти

Зелен/естествен нисък скрин от масивен бор 100x80 cm Miranda – Marckeric
80×100×40 cм, с чекмеджета, дърво
Безплатна доставка
Бюфет Newty 2D2S
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Lazzy II-Fusiko
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Скрин сиво-зелен 120x83x40 cm Pisco – Marckeric
83×120×40 cм, с чекмеджета, модерни
В наличност
Бюфет Lazzy-Fusiko
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Galitea-Oak
Класическо отваряне
В наличност
Бюфет Inala 1D3S
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Mini Newty 1D2S
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Контейнер с чекмеджета Kubi - сив
С чекмеджета, класическо отваряне
В наличност
Скрин сиво-зелен от масивен бор 110x80x40 cm Misti – Marckeric
80×110×40 cм, с чекмеджета, дърво
В наличност
Бюфет Inala 2D3S
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Stendal 3D
Дърво, класическо отваряне
В наличност
Шкаф за съхранение Bucks II
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Скрин Picaso
Класическо отваряне
В наличност
Гьотеборг 2D4S-Фузико Бюфет
Гланц, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Gulietta Plus
Класическо отваряне
В наличност
Скрин сиво-зелен от масивен бор 130x80x45 cm Misti – Marckeric
Дърво, модерни, мат
В наличност
Тоалетна масичка Tahoma 1D3S-Anthraki
Модерни, класическо отваряне, с крачета
В наличност
Буфет Glimmer 2D2S-Natural-Black
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Тъмно сив нисък скрин 120x90 cm Corvo - Teulat
90×120×40 cм, с чекмеджета, модерни

Син/сив нисък скрин 140x76 cm Corvo – Teulat
76×140×40 cм, модерни, мат

Гьотеборг 2D-Фузико Бюфет
Класическо отваряне
В наличност
Бюфет Leonardo 3D
Класическо отваряне
В наличност
Бюфет Agate 3D1S
С чекмеджета, дърво, модерни
В наличност
Бюфет Terrin II plus
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Joker Plus
С чекмеджета, комбиниран, модерни
В наличност
Бюфет Tahoma 3D1S
Модерни, класическо отваряне, с крачета
В наличност
Бюфет Nord
Класическо отваряне
В наличност
Бюфет Generia
Комбиниран, класическо отваряне
В наличност
Бяло-сив скрин с 4 чекмеджета , 79 x 80 см Romantica - Marckeric
80×79×40 cм, с чекмеджета, модерни
В наличностБезплатна доставка
Скрин с чекмеджета Frida
С чекмеджета, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Raka
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Черен държач за тоалетна хартия с бамбукова облицовка Bambusa - Wenko
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Бяла пластмасова закачалка за стена Sticks - Umbra
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност





