
Зелен/естествен нисък скрин от масивен бор 190x80 cm Miranda – Marckeric
80×190×40 cм, дърво, с вратички, модерни
520 € / 1017,03 лв.

Бял нисък скрин от масивен бор 190x80 cm Miranda – Marckeric
80×190×40 cм, дърво, модерни, мат
525 € / 1026,81 лв.

Тъмносин нисък скрин от масивен бор 190x80 cm Miranda – Marckeric
80×190×40 cм, дърво, модерни, мат
530 € / 1036,59 лв.
Зелен/естествен нисък скрин от масивен бор 190x80 cm Miranda – Marckeric
Размери 80×190×40 cм
Клиентите най-често споменават
Виж отзиви- Добър външен вид (40%)
- Отговаря на снимките (40%)
- Ниско качество на материалите (80%)
- Трудно отваряне на чекмеджета (60%)
История на цените
- 11.05.2026 г. - 520 € / 1017,03 лв.
- 8.05.2026 г. - 520 € / 1017,03 лв.
- 19.03.2026 г. - 451,55 € / 883,16 лв.
- 16.01.2026 г. - 487 € / 952,49 лв.
- 10.01.2026 г. - 488 € / 954,45 лв.
- 31.12.2025 г. - 488,28 € / 954,99 лв.
- 12.12.2025 г. - 426,93 € / 835 лв.
- 25.11.2025 г. - 406,99 € / 796 лв.
- 21.11.2025 г. - 428,46 € / 837,99 лв.
- 18.11.2025 г. - 451,47 € / 883 лв.
- 24.08.2025 г. - 457,09 € / 893,99 лв.
- 19.08.2025 г. - 531,23 € / 1039 лв.
- 15.08.2025 г. - 457,09 € / 893,99 лв.
- 8.08.2025 г. - 531,23 € / 1039 лв.
- 3.02.2025 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 10.01.2025 г. - 571,62 € / 1117,99 лв.
- 1.01.2025 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 27.12.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 24.12.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 20.12.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 15.12.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 14.12.2024 г. - 547,59 € / 1070,99 лв.
- 10.12.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 6.12.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 3.12.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 15.11.2024 г. - 547,59 € / 1070,99 лв.
- 6.11.2024 г. - 564,82 € / 1104,69 лв.
- 1.11.2024 г. - 510,78 € / 999 лв.
- 30.10.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 29.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 29.10.2024 г. - 499,02 € / 976 лв.
- 28.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 27.10.2024 г. - 499,02 € / 976 лв.
- 27.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 27.10.2024 г. - 499,02 € / 976 лв.
- 21.10.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 16.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 8.10.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 4.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 1.10.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 27.09.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 17.09.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 13.09.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 2.09.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 25.08.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 20.08.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 16.08.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 1.08.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 28.07.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 24.07.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 18.07.2024 г. - 487,77 € / 954 лв.
- 12.07.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 9.07.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Обзаведете интериора си с мебели от колекцията Miranda. Тя се отличава с комбинацията от цвят и борова дървесина и с вертикалното оребряване на вратите. Черните дръжки добавят модерен щрих към колекцията.
Размери
| Ширина: | 190 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 80 cм |
Спецификации
| Вид скрин | С вратички |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Покритие | Мат |
| Декор | Бор |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Крака | С крачета, Без крака |
| Цвят | Зелен |
| Материал за скрин | Дърво |
| Държава на произход | BR |
| Височина на крачетата | 8 cm |
| Капацитет на тежестта | 30 kg |
| Тегло | 43.8 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Метал |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Miranda |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Повърхностно покритие на вратите | Лак |
| Материал на вратите | Масивен бор |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Лак |
| Материал на чекмеджетата | Масивен бор/МДФ |
| Повърхностно покритие на рафтове | Лак |
| Материал на рафтовете | Масивен бор |
| Характеристики | С рафтове/с чекмеджета/с врати/с крачета |
| Цвят на краката | Зелен |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Обработка на повърхността | Восъчен/лак |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал на конструкцията | Масив бор |
| Материал | Масивно дърво |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Marckeric |
Отзиви
Клиентите най-често споменават
- Добър външен вид (40%)
- Отговаря на снимките (40%)
- Ниско качество на материалите (80%)
- Трудно отваряне на чекмеджета (60%)
- Лоша изработка (60%)
Отзиви на потребителите
Ниско качество на винтовете и слаба обработка на дървения материал, липсват някои улеи, които биха позволили да не се напукват някои дъски при завиване.
Продуктът изглежда много естетичен отвън, снимките го отразяват добре. Качеството му обаче е далеч под очакванията спрямо цената. Чекмеджетата са с нискокачествена конструкция и се движат трудно. Боята е повредена на много места отвътре, продуктът не е добре изработен.
Страхотно
Комодът е наистина хубав, както на снимката, но изработката е доста панаирджийска. Взех го за вилата и не мисля, че ще ме надживее. Би му подхождало по-голямо количество дърво и по-качествено повърхностно покритие.
Не ми харесва отварянето на вратите, бутоните трябваше да бъдат разположени в горната част. Чекмеджетата се отварят и затварят доста трудно.
Подобни продукти

Зелен/естествен нисък скрин от масивен бор 100x80 cm Miranda – Marckeric
80×100×40 cм, с чекмеджета, дърво
Безплатна доставка
Скрин в цвят мента 160x90 cm Tayra – Marckeric
90×160×40 cм, с вратички, ретро
В наличност
Син/сив нисък скрин 140x76 cm Corvo – Teulat
76×140×40 cм, модерни, мат

Скрин сиво-зелен 140x81x40 cm Pisco – Marckeric
81×140×40 cм, мат, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
Бюфет Inala 1D3S
Модерни, класическо отваряне
В наличност
3D Бюфет с ниско царство 3D-дължина: 180 см.-Бежово
Модерни, класическо отваряне, с крачета
В наличност
Бюфет Newty 2D2S
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Joker Plus
С чекмеджета, комбиниран, модерни
В наличност
Бюфет Barney
Класическо отваряне
В наличност
Скрин сиво-зелен 120x83x40 cm Pisco – Marckeric
83×120×40 cм, с чекмеджета, модерни
В наличност
Бюфет Generia
Комбиниран, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Leonardo 3D
Класическо отваряне
В наличност
БюфетLynx3D-Естествено-бяло
Класическо отваряне
В наличност
Скрин Eda
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Скрин Picaso
Класическо отваряне
В наличност
Бюфет Toneel I
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Тоалетки Apricot 2D1S
Класическо отваряне
В наличност
Кремав скрин 140x90 cm Diora – Marckeric
90×140×40 cм, ретро, комбиниран
В наличност
Бюфет Oak-Бяло - Сонома
Класическо отваряне
В наличност
Бюфет Аркан II-Левко
Комбиниран, класическо отваряне
В наличност
Скрин Giallo
Дърво, модерни, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Lazzy II-Fusiko
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Зелен висок скрин от декор от дъб 95x120 cm Arista – Teulat
120×95×40 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Буфет Glimmer 6D-Natural-Black
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Антрацитно шкафче 110x57x22 cm Ameca – Germania
57×110×22 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Бюфет Toneel II
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Inala 2D3S
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Червен нисък скрин от декор от дъб 165x78 cm Arista – Teulat
78×165×40 cм, мат, от дъб
В наличност
Бюфет Trade Plus-Fusiko-Gkri
С чекмеджета, комбиниран, модерни
В наличност
Бюфет Stendal 3D
Дърво, класическо отваряне
В наличност
Скрин Leblon
С чекмеджета, класическо отваряне
В наличност
Зелен метален скрин 140x90x40 cm Fayna – Marckeric
90×140×40 cм, мат, класическо отваряне
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Черен държач за тоалетна хартия с бамбукова облицовка Bambusa - Wenko
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Бяла пластмасова закачалка за стена Sticks - Umbra
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност





