Зелен нисък скрин от декор от дъб 110x85 cm Arista – Teulat
Размери 85×110×40 cм
История на цените
- 21.05.2026 г. - 520 € / 1017,03 лв.
- 18.03.2026 г. - 499 € / 975,96 лв.
- 16.02.2026 г. - 531,23 € / 1039 лв.
- 10.01.2026 г. - 496 € / 970,09 лв.
- 28.11.2025 г. - 496,46 € / 970,99 лв.
- 21.11.2025 г. - 495,95 € / 969,99 лв.
- 7.11.2025 г. - 496,46 € / 970,99 лв.
- 5.11.2025 г. - 499,02 € / 976 лв.
- 2.09.2025 г. - 531,23 € / 1039 лв.
- 31.08.2025 г. - 504,13 € / 985,99 лв.
- 3.02.2025 г. - 510,78 € / 999 лв.
- 24.01.2025 г. - 434,09 € / 849,01 лв.
- 10.12.2024 г. - 510,78 € / 999 лв.
- 6.12.2024 г. - 434,09 € / 849,01 лв.
- 3.12.2024 г. - 510,78 € / 999 лв.
- 15.11.2024 г. - 459,7 € / 899,1 лв.
- 8.11.2024 г. - 482,86 € / 944,39 лв.
- 1.11.2024 г. - 436,64 € / 853,99 лв.
- 30.10.2024 г. - 510,78 € / 999 лв.
- 29.10.2024 г. - 434,09 € / 849,01 лв.
- 29.10.2024 г. - 418,75 € / 819 лв.
- 28.10.2024 г. - 434,09 € / 849,01 лв.
- 28.10.2024 г. - 418,75 € / 819 лв.
- 28.10.2024 г. - 434,09 € / 849,01 лв.
- 28.10.2024 г. - 418,75 € / 819 лв.
- 28.10.2024 г. - 434,09 € / 849,01 лв.
- 27.10.2024 г. - 418,75 € / 819 лв.
- 27.10.2024 г. - 434,09 € / 849,01 лв.
- 27.10.2024 г. - 418,75 € / 819 лв.
- 21.10.2024 г. - 510,78 € / 999 лв.
- 16.10.2024 г. - 434,09 € / 849,01 лв.
- 8.10.2024 г. - 510,78 € / 999 лв.
- 4.10.2024 г. - 434,09 € / 849,01 лв.
- 3.10.2024 г. - 510,78 € / 999 лв.
- 27.09.2024 г. - 434,09 € / 849,01 лв.
- 26.09.2024 г. - 510,78 € / 999 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Зелен нисък скрин от декор от дъб 110x85 cm Arista – Teulat
Размери
| Ширина: | 110 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 85 cм |
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Дъб |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Крака | С крачета, Без крака |
| Цвят | Зелен |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 18 cm |
| Капацитет на тежестта | 50 kg |
| Тегло | 52.5 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Arista |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Повърхностно покритие на вратите | Лак |
| Материал на вратите | МДФ |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Фурнир |
| Материал на чекмеджетата | МДФ |
| Повърхностно покритие на рафтове | Фурнир |
| Материал на рафтовете | МДФ |
| Характеристики | С рафтове/с врати/с крачета/с чекмеджета |
| Цвят на краката | Зелен |
| Материал на краката | Метал |
| Обработка на повърхността | Фурнир/лак |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал | МДФ |
| Material | МДФ |
| Производител | Teulat |
Отзиви
Подобни продукти

Скрин сиво-зелен 120x83x40 cm Pisco – Marckeric
83×120×40 cм, с чекмеджета, модерни
В наличност
Зелен висок скрин от декор от дъб 95x120 cm Arista – Teulat
120×95×40 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Зелен/естествен нисък скрин от масивен бор 150x80 cm Miranda – Marckeric
80×150×40 cм, дърво, с вратички
В наличност
Просторен скрин R-140-S4 - различни цветови варианти aнтрацит
Модерни, от ясен, класическо отваряне
За изпращане след 6 дни
Модерен скрин R-140 - различни цветови варианти aнтрацит
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
За изпращане след 6 дни
Кафяв скрин от масивен бор 200x85x45 cm Root – WOOOD
85×200×45 cм, дърво, с вратички

Антрацитно шкафче 110x57x22 cm Ameca – Germania
57×110×22 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Компактен скрин R-3 - различни цветови варианти антрацит микс бяло
Модерни, класическо отваряне, прави шкафове
За изпращане след 6 дни
Скрин в цвят мента 160x90 cm Tayra – Marckeric
90×160×40 cм, с вратички, ретро
В наличност
Тъмно сив нисък скрин 180x76 cm Corvo - Teulat
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
В наличност
Нисък скрин в сиво-бежово 200x80 cm Titan - Marckeric
80×200×40 cм, модерни, мат
В наличност
Кремав скрин 140x80 cm Cailin – Marckeric
80×140×42 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Висок скрин R-5 - различни цветови варианти aнтрацит
Класическо отваряне
За изпращане след 6 дни
Червен нисък скрин от декор от дъб 165x78 cm Arista – Teulat
78×165×40 cм, мат, от дъб
В наличност
Комод с 8 чекмеджета R-120-S8 - различни цветови варианти артисън микс бяло
С чекмеджета, комбиниран, модерни
В наличност
Зелен/естествен нисък скрин от масивен бор 100x80 cm Miranda – Marckeric
80×100×40 cм, с чекмеджета, дърво
В наличностБезплатна доставка
Меламинов комод Terra в цвят флорида дъб 60x44x100см.
100×60×44 cм, с чекмеджета, модерни
В наличност
Комод Velika от меламин в орехов цвят 73x44x96см.
96×73×44 cм, с чекмеджета, от орех
В наличност
Сив нисък скрин 183x87 cm Paris – Tvilum
87×183×49 cм, с чекмеджета, мат
В наличност
Бяло-сив скрин с 4 чекмеджета , 79 x 80 см Romantica - Marckeric
80×79×40 cм, с чекмеджета, модерни
В наличностБезплатна доставка
Бордо метален скрин 140x90x40 cm Fayna – Marckeric
90×140×40 cм, мат, класическо отваряне
В наличност
Скрин сиво-зелен от масивен бор 150x80x40 cm Misti – Marckeric
80×150×40 cм, дърво, модерни
В наличност
Тъмнокафяв висок скрин от декор от орех 80x88 cm Caitlin – Støraa
88×80×39 cм, с чекмеджета, мат

Дървен Скрин с 6 Текстилни Чекмеджета за Съхранение - WHITE/GREY
51×79×36 cм, с чекмеджета, дърво

Скрин от дъбов декор в естествен цвят 160x80x45 cm Colima – Actona
80×160×45 cм, мат, от дъб
В наличност
Комод Oryana от меламин в орехов цвят 80x44x104см.
104×80×44 cм, с чекмеджета, от орех
В наличност
Скрин от дъбов декор в бял и естествен цвят 147x73x39 cm Ikast – Tvilum
73×147×39 cм, комбиниран, модерни
Безплатна доставка
Кафяв скрин от масивен орех 90x110x45 cm Fawn – Gazzda
110×90×45 cм, дърво, модерни

Кремав скрин 140x90 cm Diora – Marckeric
90×140×40 cм, с чекмеджета, с вратички
В наличност
Бял скрин 135x90x40 cm Lowell – Actona
90×135×40 cм, с чекмеджета, мат
В наличност
Зелен/естествен висок скрин от масивен бор 90x110 cm Miranda – Marckeric
110×90×40 cм, дърво, с вратички
В наличностБезплатна доставка
Нисък скрин с дъбов декор в естествен цвят 90x80 cm Inca - Marckeric
80×90×40 cм, с чекмеджета, модерни
Безплатна доставкаНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Черен метален подвижен стелаж 38x66 cm Tower – YAMAZAKI
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Триетажен стелаж за дрехи Vario - Metaltex
137×78×68 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кремав кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Стенна телескопична сушилня за дрехи Butterfly - Wenko
13×70×5 cм, интериор, висящи
В наличност














