
Зелен/естествен висок скрин от масивен бор 90x110 cm Miranda – Marckeric
110×90×40 cм, дърво, с вратички, модерни
347,24 € / 679,14 лв.

Бял висок скрин от масивен бор 90x110 cm Miranda – Marckeric
110×90×40 cм, дърво, модерни, мат
-5 %295,09 € / 577,15 лв.
312 € / 610,22 лв.

Тъмносин висок скрин от масивен бор 90x110 cm Miranda – Marckeric
110×90×40 cм, дърво, модерни, мат
330 € / 645,42 лв.
Най-добра цена за последните 30 дни: 295,09 € / 577,15 лв.
История на цените
- 26.04.2026 г. - 295,09 € / 577,15 лв.
- 24.04.2026 г. - 295,09 € / 577,15 лв.
- 17.04.2026 г. - 312 € / 610,22 лв.
- 5.03.2026 г. - 295,09 € / 577,15 лв.
- 5.03.2026 г. - 294,95 € / 576,87 лв.
- 24.01.2026 г. - 312 € / 610,22 лв.
- 5.12.2025 г. - 295,09 € / 577,15 лв.
- 28.11.2025 г. - 277,73 € / 543,19 лв.
- 21.11.2025 г. - 295,09 € / 577,15 лв.
- 11.11.2025 г. - 295,02 € / 577,01 лв.
- 7.11.2025 г. - 312,4 € / 611 лв.
- 5.11.2025 г. - 326,2 € / 637,99 лв.
- 16.08.2024 г. - 325,69 € / 636,99 лв.
- 6.08.2024 г. - 382,96 € / 749 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бял висок скрин от масивен бор 90x110 cm Miranda – Marckeric
Размери
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 110 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Декор | Бор |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Крака | С крачета, Без крака |
| Материал за скрин | Дърво |
| Държава на произход | BR |
| Височина на крачетата | 8 cm |
| Капацитет на тежестта | 40 kg |
| Тегло | 26.8 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Метал |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Miranda |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Повърхностно покритие на вратите | Лак |
| Материал на вратите | Масивен бор |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Лак |
| Материал на чекмеджетата | МДФ/масивен бор |
| Повърхностно покритие на рафтове | Лак |
| Материал на рафтовете | Масивен бор |
| Характеристики | С врати/с чекмеджета/с крачета |
| Цвят на краката | Бял |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Обработка на повърхността | Лак/восъчен |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал на конструкцията | Масив бор |
| Материал | Масивно дърво |
| Цвят | Бял |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Marckeric |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Красива шкафче в провансалски стил, с качествена изработка и лесен монтаж.
Подобни продукти

Светлосив висок заключващ се скрин от борова дървесина 93x150 cm Eva - WOOOD
150×93×40 cм, дърво, мат
Безплатна доставка
Светлосив и кремав висок скрин с плъзгащи се врати 120x140 cm Nube - Teulat
С вратички, мат, с плъзгаща се врата

Кремав нисък модулен скрин от борова дървесина 200x85 cm Basu - WOOOD
Дърво, рустик, мат

Висок скрин от бял/натурален бор 90x110 cm Misti - Marckeric
110×90×40 cм, дърво, модерни
В наличностБезплатна доставка
Кремав висок скрин 83x102 cm Oakland – Germania
102×83×42 cм, с чекмеджета, модерни
Безплатна доставка
Сив висок скрин 75x80 cm Binz – Støraa
80×75×35 cм, с чекмеджета, от дъб
Безплатна доставка
Сив нисък скрин 211x80 cm Sierra – Teulat
80×211×47 cм, модерни, мат

Бял/естествен висок скрин от декор от дъб 80x88 cm Caitlin – Støraa
88×80×39 cм, с чекмеджета, от дъб
В наличност
Скрин от дъбов декор в бял и естествен цвят 147x73x39 cm Ikast – Tvilum
73×147×39 cм, от дъб, комбиниран
Безплатна доставка
Скрин от дъбов декор в бял и естествен цвят 197x84x48 cm Next – Tvilum
От дъб, комбиниран, мат

Бял нисък скрин 159x80 cm Madrid – Tvilum
80×159×38 cм, с чекмеджета, модерни

Бял скрин , 159 x 80 cm Madrid - Tvilum
80×159×38 cм, класическо отваряне

Бял скрин 80x84x48 cm Next – Tvilum
84×80×48 cм, с чекмеджета, комбиниран

Скрин от дъбов декор в бял и естествен цвят 196x73x39 cm Ikast – Tvilum
73×196×39 cм, от дъб, комбиниран

Кремав нисък скрин 184x102 cm Oakland – Germania
102×184×42 cм, модерни, мат

Бял нисък скрин 96x87 cm Paris – Tvilum
87×96×49 cм, с чекмеджета, мат

Бял нисък скрин 82x80 cm Madrid – Tvilum
Модерни, мат, класическо отваряне
В наличност
Скрин от дъбов декор в бял и естествен цвят 99x73x39 cm Ikast – Tvilum
73×99×39 cм, дърво, от дъб
В наличност
Бял скрин 135x90x40 cm Lowell – Actona
90×135×40 cм, с чекмеджета, мат
В наличност
Бял нисък висящ скрин 133x61 cm Mistral – Hammel Furniture
61×133×42 cм, модерни, мат

Бял нисък скрин с чекмеджета 80x83 cm Campus - Marckeric
83×80×40 cм, с чекмеджета, модерни
В наличностБезплатна доставка
Бял скрин с плъзгащи се врати 140x76x45 cm Nola – Unique Furniture
76×140×45 cм, с вратички, мат
В наличностБезплатна доставка
Бял нисък скрин 159x80 cm Sierra – Teulat
80×159×47 cм, модерни, мат
В наличност
Бял/естествен висок скрин от масивен дъб 60x100 cm Fina – Gazzda
С чекмеджета, дърво, комбиниран
В наличност
Бял нисък скрин от масивен бор 130x80 cm Berna – Marckeric
80×130×45 cм, с чекмеджета, дърво
В наличност
Сив/естествен нисък скрин от декор от дъб 159x80 cm Sierra – Teulat
От дъб, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка
Бял стенен скрин от дъб Hammel , 136 x 69 cm Mistral Kubus - Hammel Furniture
С вратички, от дъб, модерни

Бели стени на гърдите Hammel , 206 x 69 cm Mistral Kubus - Hammel Furniture
С вратички, модерни, мат

Розов скрин с чекмеджета , 144 x 85 cm Westerleigh - CosmoLiving by Cosmopolitan
С чекмеджета, модерни, мат
В наличност
Бели стенни скринове Keep by Hammel - Hammel Furniture
Гланц, модерни, класическо отваряне

Кремаво-естествен скрин от декор от дъб 150x80x40 cm Lilou – Marckeric
80×150×40 cм, от дъб, мат
В наличностБезплатна доставка
Висок скрин в светлосиво и естествен дъб 100x120 cm Otto - Teulat
120×100×40 cм, от дъб, мат
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност



