
Зелен/естествен нисък скрин от масивен бор 190x80 cm Miranda – Marckeric
80×190×40 cм, дърво, с вратички, модерни
520 € / 1017,03 лв.

Бял нисък скрин от масивен бор 190x80 cm Miranda – Marckeric
80×190×40 cм, дърво, модерни, мат
525 € / 1026,81 лв.

Тъмносин нисък скрин от масивен бор 190x80 cm Miranda – Marckeric
80×190×40 cм, дърво, модерни, мат
530 € / 1036,59 лв.
История на цените
- 11.05.2026 г. - 525 € / 1026,81 лв.
- 8.05.2026 г. - 525 € / 1026,81 лв.
- 5.03.2026 г. - 451,55 € / 883,16 лв.
- 5.03.2026 г. - 451,35 € / 882,76 лв.
- 24.02.2026 г. - 531,23 € / 1039 лв.
- 20.02.2026 г. - 451,55 € / 883,16 лв.
- 16.02.2026 г. - 531,23 € / 1039 лв.
- 14.02.2026 г. - 451,55 € / 883,16 лв.
- 13.02.2026 г. - 531,23 € / 1039 лв.
- 16.01.2026 г. - 487 € / 952,49 лв.
- 10.01.2026 г. - 488 € / 954,45 лв.
- 31.12.2025 г. - 488,28 € / 954,99 лв.
- 12.12.2025 г. - 426,93 € / 835 лв.
- 25.11.2025 г. - 406,99 € / 796 лв.
- 21.11.2025 г. - 428,46 € / 837,99 лв.
- 11.11.2025 г. - 451,47 € / 883 лв.
- 7.11.2025 г. - 478,06 € / 935 лв.
- 5.11.2025 г. - 499,02 € / 976 лв.
- 3.01.2025 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 31.12.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 15.12.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 14.12.2024 г. - 547,59 € / 1070,99 лв.
- 10.12.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 6.12.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 3.12.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 15.11.2024 г. - 547,59 € / 1070,99 лв.
- 6.11.2024 г. - 564,82 € / 1104,69 лв.
- 3.11.2024 г. - 510,78 € / 999 лв.
- 28.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 28.10.2024 г. - 499,02 € / 976 лв.
- 28.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 27.10.2024 г. - 499,02 € / 976 лв.
- 27.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 27.10.2024 г. - 499,02 € / 976 лв.
- 27.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 21.10.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 16.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 6.09.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 16.08.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 6.08.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бял нисък скрин от масивен бор 190x80 cm Miranda – Marckeric
Размери
| Ширина: | 190 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 80 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Декор | Бор |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Крака | С крачета, Без крака |
| Материал за скрин | Дърво |
| Държава на произход | BR |
| Височина на крачетата | 8 cm |
| Капацитет на тежестта | 30 kg |
| Тегло | 43.8 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Метал |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Miranda |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Повърхностно покритие на вратите | Лак |
| Материал на вратите | Масивен бор |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Лак |
| Материал на чекмеджетата | Масивен бор/МДФ |
| Повърхностно покритие на рафтове | Лак |
| Материал на рафтовете | Масивен бор |
| Характеристики | С врати/с крачета/с чекмеджета |
| Цвят на краката | Бял |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Обработка на повърхността | Восъчен/лак |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал на конструкцията | Масив бор |
| Материал | Масивно дърво |
| Цвят | Бял |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Marckeric |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Очаквах с нетърпение този скрин, но за мен беше разочарование. Очаквах матово покритие, както изглежда на снимката, а скринът е с лъскава бяла повърхност, така че ако искате да го пребоядисате, ще бъде проблем... Също така очаквах за тази сума доста по-високо качество... ikea hemnes е несравнимо по-качествена за по-ниска цена... ако не бях ограничена от пространството, със сигурност бих върнала скрина и бих поръчала друг... любопитно ми е колко дълго ще издържи.
Подобни продукти

Скрин Lugano
Класическо отваряне
В наличност
Бюфет Tahoma 3D1S-White
Модерни, класическо отваряне, с крачета
В наличност
Шведска маса с високо Realm 3D1S-бежово
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Firenze II
Комбиниран, класическо отваряне
В наличност
Бял скрин 135x90x40 cm Lowell – Actona
90×135×40 cм, с чекмеджета, мат

Бюфет Аркан II-Левко
Комбиниран, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Livinio plus
Модерни, класическо отваряне
В наличност
3D Бюфет с ниско царство 3D-дължина: 180 см.-Бежово
Модерни, класическо отваряне, с крачета
В наличност
Бюфет Generia
Комбиниран, класическо отваряне
В наличност
Скрин с чекмеджета Harmony
С чекмеджета, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Leonard plus
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Скрин Фантом 2Д3С
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Скрин Ballet
Комбиниран, класическо отваряне
В наличност
Скринове Фантом 3D2S
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Тоалетна масичка Realm 2D3S-Beige
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Скрин с чекмеджета Classic
С чекмеджета, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Ernest-Mpez
Комбиниран, класическо отваряне
В наличност
Тоалетна масичка Tahoma 1D3S-White
Модерни, класическо отваряне, с крачета
В наличност
Светлосив нисък скрин от борова дървесина 94x91 cm Madu - WOOOD
С чекмеджета, дърво, модерни
Безплатна доставка
Тоалетна масичка Realm 1D3S-white
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Flash
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Lugano 3D2S
Класическо отваряне
В наличност
Тоалетна масичка Realm 2D3S-white
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Тоалетна масичка Sigrid
Класическо отваряне
В наличност
Контейнер с чекмеджета Kubi - бял
С чекмеджета, класическо отваряне
В наличност
Тоалетна масичка Realm 1D3S-Beige
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Тоалетна масичка Tokyo
Класическо отваряне
В наличност
Скрин с чекмеджета Tomi
С чекмеджета, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Realm 3D2S-Дължина: 150 см.-Бежово
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Тоалетна масичка Giallo
Дърво, модерни, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Alicante-Kafe-Leuko
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Бюфет Realm 3D1S-Дължина: 180 см.-Бежово
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Черен държач за тоалетна хартия с бамбукова облицовка Bambusa - Wenko
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Бяла пластмасова закачалка за стена Sticks - Umbra
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност





