
LED Нощна лампа със сензор за здрач LED/0,5W/230V оранжева
История на цените
- 4.04.2026 г. - 6,23 € / 12,18 лв.
- 11.04.2025 г. - 6,23 € / 12,18 лв.
- 10.09.2024 г. - 3,52 € / 6,88 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED нощна лампа за контакта.Идеално за използване в детската стая, коридори и др.Сензор за здрач, лампата се включва само в тъмното.
Спецификации
| Нощни лампи | Да |
|---|---|
| Тип | Малка лампа за контакт/Лампа за ориентация, Малка лампа за контакт/Лампа за ориентация, Малка лампа за контакт/Лампа за ориентация, Малка лампа за контакт/Лампа за ориентация, Малка лампа за контакт/Лампа за ориентация, Малка лампа за контакт/Лампа за ориентация, Малка лампа за контакт/Лампа за ориентация, Малка лампа за контакт/Лампа за ориентация, Малка лампа за контакт/Лампа за ориентация, Малка лампа за контакт/Лампа за ориентация, Малка лампа за контакт/Лампа за ориентация, Малка лампа за контакт/Лампа за ориентация |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Място | Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 35 lm, 35 lm, 35 lm, 35 lm, 35 lm, 35 lm, 35 lm, 35 lm, 35 lm, 35 lm, 35 lm, 35 lm |
| Функция | LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W, 0,5 W |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | NIGHT, NIGHTTOUCH Baterie Centrum, NIGHT, NIGHTTOUCH Baterie Centrum, NIGHT, NIGHTTOUCH Baterie Centrum, NIGHT, NIGHTTOUCH Baterie Centrum, NIGHT, NIGHTTOUCH Baterie Centrum, NIGHT, NIGHTTOUCH Baterie Centrum, NIGHT, NIGHTTOUCH Baterie Centrum, NIGHT, NIGHTTOUCH Baterie Centrum, NIGHT, NIGHTTOUCH Baterie Centrum, NIGHT, NIGHTTOUCH Baterie Centrum, NIGHT, NIGHTTOUCH Baterie Centrum, NIGHT, NIGHTTOUCH Baterie Centrum |
| Производител | Baterie Centrum |
Подобни продукти


Redo 04-510 - Детскo Стенна лампа EOLO 1xE27/42W/230V
Детско стенно осветление
В наличност
Детска лампа MONA KIDS 5xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
LED Детска нощна лампа със сензор за здрач LED/0,5W/230V мухоморка
Нощни лампи
В наличност
Dalber 64482 - Детски полилей LITTLE FRIENDS 1xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличност
Детска нощна лампа atmosphera Stars, Бамбук, 27 cm
Нощни лампи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED Преносима лампа LED/1W/3xAAA зелена
В наличност
Dalber 63231NE - LED детска лампа MOONLIGHT 1xG4/4W/230V сива
Детски настолни лампи
В наличност
LED Детски аплик с рафт BALLOON LED/4W/230V жълти/дърво
Детско стенно осветление
В наличност
Dalber 60912 - Детски полилей PRINCESS DANCE 1xE27/15W/230V розов
Детски полилеи
В наличност
Dalber 61101N - LED детска лампа LITTLE QUEEN 1xG4/4W/230V розова
Детски настолни лампи
В наличност
Детска лампа за стена NELA 1xE27/60W/230V светло розов
Детско стенно осветление
В наличност
LED Детска нощна лампа LED/0,5W/230V кит
Нощни лампи
В наличност
Trousselier - Магическа кръгла лампа Принцеси - Бяла 12 V
Нощни лампи
Безплатна доставка
Dalber 61102 - Детски полилей LITTLE QUEEN 1xE27/60W/230V
Детски полилеи
В наличност
ONLI - Детска лампичка TITTA 1xE14/6W/230V 20 cm бяла
В наличност
Dalber 63236E - Детска лампа MOONLIGHT 2xE27/60W/230V сива
Детски полилеи
В наличност
Dalber 42492 - Детски полилей FAIRY DREAMS 1xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличност
Dalber D-63231E - Детска лампа MOONLIGHT 1xE14/40W/230V
Детски настолни лампи
В наличност
Детски лампички гирлянд с батерии atmosphera, 10 топки, Бежов
Нощни лампи
В наличност
Настолна лампа OXFORD 1xE27/15W/230V
Детски настолни лампи
В наличност
Детскo Лампа за таван BEAR 3xE27/60W/230V
Детски полилеи
В наличност
Dalber 63236T - Детска лампа MOONLIGHT 2xE27/60W/230V синя
Детски полилеи
В наличност
Dalber 63236H - Детска лампа MOONLIGHT 2xE27/60W/230V зелена
Детски полилеи
В наличност
Rabalux 76020 - LED RGB Димируем children's малко лампа UNICOO LED/0,45W/5V
Детски настолни лампи
В наличност
Dalber 82216A - Детска лампа STAR LIGHT 2xE27/60W/230V жълта
Детски полилеи
В наличност
Детска настолна лампа STARS 1xE27/15W/230V зелен/бял
Детски настолни лампи
В наличност
Полилей на пръчка WIRE COLOUR 3xE27/60W/230V
Детски полилеи
В наличност
Детско осветление за таван ELZA butterflies 3xE27/60W/230V розов
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
LED RGBW Димируем children's нощ малко лампа 2,5W/230V коала бял
Нощни лампи
В наличност
Dalber D-63231H - Детска лампа MOONLIGHT 1xE14/40W/230V
Детски настолни лампи
В наличност
Детска стенна лампа синя с LED 3-степенно димиране - Ellie the Elephant
Нощни лампи
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
