
Eglo 44074 - Плафонен полилей TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 95.42 и с гаранция от 3 години.
| Дизайн | Рустик, Провинция |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Форма | Кръгъл |
| Входяща мощност | 5 W |
| Температура на светлината | 2200 K |
| Общ светлинен поток | 3000 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Цокъл | E14 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 6 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Висящ полилей |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Стил | Старинен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на лампата | 30 W |
| Видове окачване | На верига |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | STEFANO Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличност

Стъкло, с димер
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, кръгъл
В наличност
Стъкло, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, скандинавски, с абажур
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални, с димер
В наличност
С абажур, в джапанди стил
В наличност
Стъкло, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Метал, рустик, ключ за осветление
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер, в кухнята
В наличност
Пластмаса, модерни, с абажур
В наличност
Ретро
В наличност
Ориенталски
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Батерии
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Камък
В наличностБезплатна доставка
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка