
Zuma Line W89949-6W-CH - LED Лампа за огледало CAMARA LED/6W/230V IP44 хром
История на цените
- 5.04.2026 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 8.04.2025 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 13.02.2025 г. - 45,45 € / 88,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерен стенен осветител. Със степен на защита IP44, подходящ и за помещения с по-висока влажност. Практично осветление за огледала. Подходящ за монтаж на стена. Може да се закрепи на всички видове повърхности. Вграден енергоефективен LED източник.
Спецификации
| Разположение на осветлението в банята | Стенно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Общ светлинен поток | 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Тип | Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | CAMARA Zuma Line, ALTER Zuma Line, CAMARA Zuma Line, ALTER Zuma Line, CAMARA Zuma Line, ALTER Zuma Line, CAMARA Zuma Line, ALTER Zuma Line, CAMARA Zuma Line, ALTER Zuma Line, CAMARA Zuma Line, ALTER Zuma Line, CAMARA Zuma Line, ALTER Zuma Line, CAMARA Zuma Line, ALTER Zuma Line, CAMARA Zuma Line, ALTER Zuma Line, CAMARA Zuma Line, ALTER Zuma Line, CAMARA Zuma Line, ALTER Zuma Line, CAMARA Zuma Line, ALTER Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |
Подобни продукти


LED Плафон със сензор VITAL LED/12W/230V 4000K
Таванно осветление
В наличност
Eglo 94627 - LED лампа за баня MOSIANO 2xLED/3,3W/230V IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличност
LED Аплик за баня LED/7W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Nordlux - Таванно осветително тяло за баня ANCONA 2xE27/40W/230V IP43 Ø 31,5 cm матов хром
Таванно осветление
В наличност
APLED - LED Лампа за вграждане в баня RONDO LED/24W/230V IP41 300 mm
В наличност
За баня Стенна Лампа за таван IMMOLA 2xE27/60W/230V IP44
С IP44
В наличност
Nordlux -LED Димируема лампа за баня LANDON SMART LED/8W/230V IP44 бял
С IP44
В наличност
Eglo 98239 - LED Луничка за окачен таван SALABATE LED/6W/230V IP44
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Prezent 70228 - LED Лампа за огледало в баня TREMOLO PLUS LED/12W/230V IP44
С IP44
В наличност
Globo 41925N - LED Лампа за огледало в баня PEPE LED/10W/230V IP44 хром
С IP44
В наличност
Philips - К-кт 3бр. LED димируеми лунички за баня LED/5,5W/230V 2700K IP65
Стенно осветление, с IP44
В наличност
LED Аплик за баня LED/11W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Eglo 32094 - LED Плафониера PLANET LED/11W/230V 3000K матов хром
В наличност
Briloner 2091-018 - LED Лампа за баня SURF LED/4,5W/230V IP44
С IP44
В наличност
Briloner 7103432 - комплект 3xLED плафон за баня 3xLED/4,9W/230V IP44 матов хром
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Orion AL 11-1220 - LED баня HARVEY LED/15W/230V IP65 бяло
В наличностБезплатна доставка
Prezent 25098 - За баня Лампа за таван CUSCO 1xG9/40W/230V IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Eglo 901417- LED вградено осветително тяло за баня FUEVA LED/6,3W/230V pr. 11,9 cm IP44 бяло
С IP44
В наличност
Eglo 33572 - Димируемо LED осветително тяло за баня LOCANA-C 14W/230V IP44 сребристо
С IP44
В наличност
Fulgur 39672- LED Индустриална лампа със сензор ELLA LED/16W/230V IP65
В наличност
Eglo 901418-LED Осветително тяло за баня за окачен таван FUEVA LED/10,5W/230V Ø 16,8 cm IP44 бяло
С IP44
В наличност
Eglo 33668-LED RGBW Димируемо осветително тяло за баня FUEVA-C 21W/230V 30x30cm
В наличност
LED аплик за баня LED/14W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Eglo 96053 - LED вградено таванно осветително тяло FUEVA 1 LED/2,7W/230V IP44
С IP44
В наличност
Top Light GILA LED- LED Аплик за баня LED/5W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Globo 41563-18WW - LED Димируема лампа за баня SAPANA LED/18W/230V IP44
С IP44
В наличност
Searchlight 79821-40SS - LED осветително тяло за картини SANTORINI LED/8,2W/230V сребристо
Стенно осветление
В наличностБезплатна доставка
Top Light Yukon MAX - LED огледално осветление за баня LED/16W/230V IP44
С IP44
В наличност
Globo 41563-24N - LED Димируема лампа за баня SAPANA LED/24W/230V IP44
С IP44
В наличност
Rabalux 5584 - LED За баня Осветление за окачен таван LOIS LED/3W/230V 4000K IP44
С IP44
В наличност
Briloner 2096-022 - LED Аплик 2xG9/2,25W/230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED Димируем лампион SIGNUS LED/10W/230V 3000/4500/6500K бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
