
Nordlux -LED Димируема лампа за баня LANDON SMART LED/8W/230V IP44 бял
История на цените
- 3.04.2026 г. - 53,63 € / 104,89 лв.
- 6.02.2025 г. - 53,63 € / 104,89 лв.
- 3.07.2024 г. - 56,19 € / 109,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED интелигентен точков светлинен източник, подходящ за баня. Можете също да регулирате светлината от студена до топла бяла според вашите нужди. Включвайте, изключвайте и затъмнявайте чрез приложението Nordlux Smart (за iOS и Android). Свързване със смартфон чрез Bluetooth. Студена до топла бяла светлина (2700-6500 келвина). Функция за запаметяване. Лесно безвинтово свързване. Съвместим с гласовите асистенти Amazon Alexa и Google Assistant.
Спецификации
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm, 700 lm |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Функция | LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth, LED технолигия/Смарт осветление/Bluetooth |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Series | SMART Nordlux, LANDON Nordlux, SMART Nordlux, LANDON Nordlux, SMART Nordlux, LANDON Nordlux, SMART Nordlux, LANDON Nordlux, SMART Nordlux, LANDON Nordlux, SMART Nordlux, LANDON Nordlux, SMART Nordlux, LANDON Nordlux, SMART Nordlux, LANDON Nordlux, SMART Nordlux, LANDON Nordlux, SMART Nordlux, LANDON Nordlux, SMART Nordlux, LANDON Nordlux, SMART Nordlux, LANDON Nordlux |
| Производител | Nordlux |
Подобни продукти


APLED - LED Лампа за вграждане в баня RONDO LED/24W/230V IP40 Ø 30 см хром
В наличност
APLED - LED Лампа за вграждане в баня RONDO LED/24W/230V IP41 300 mm
В наличност
Eglo 94627 - LED лампа за баня MOSIANO 2xLED/3,3W/230V IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Eglo 98501 - LED Лампа за огледало в баня VINCHIO LED/6W/230V IP44
С IP44
В наличност
За баня Лампа за таван NORD 2xE27/60W/230V IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Orion AL 11-1220 - LED баня HARVEY LED/15W/230V IP65 бяло
В наличностБезплатна доставка
Philips - LED Лампа за баня DORIS LED/17W/230V 2700K IP44
С IP44
В наличност
Eglo 32094 - LED Плафониера PLANET LED/11W/230V 3000K матов хром
В наличност
Eglo 99778 - LED Лампа за огледало в баня TRAGACETE LED/18,5W/230V IP44 77 см
С IP44
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 8W 40CM APP368-1W CHROM
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Eglo 96231 - LED осветително тяло за баня MANILVA LED/16W/230V IP44
С IP44
В наличност
Globo 41563-24N - LED Димируема лампа за баня SAPANA LED/24W/230V IP44
С IP44
В наличност
Globo 12366-30 - димируемо LED таванно осветително тяло VITOS LED/28W/230V
Таванно осветление
В наличност
Eglo 900659 - LED Плафон за баня MOSIANO LED/3,3W/230V IP44 черен
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Globo 41563-18N - LED Димируема лампа за баня SAPANA LED/18W/230V IP44
С IP44
В наличност
RED-Design Rendl-R12950-LED LED осветление за баня PANON LED/12W/230V IP44
С IP44
В наличност
Briloner 7227-018-LED Вградено таванно осветително тяло за баня LED/5W/230V IP65 матов хром
В наличност
Eglo 96053 - LED вградено таванно осветително тяло FUEVA 1 LED/2,7W/230V IP44
С IP44
В наличност
Paulmann 93603 - LED-GU10/7W IP23 Димируема луничка за баня NOVA 230V
В наличност
Eglo 901435-LED Вградено таванно осветително тяло за баня FUEVA-Z LED/5W/230V 12 cm IP44 хром
С IP44
В наличност
RED-Design Rendl-R12406-LED Лампа за огледало в баня LEVIA LED/24W/230V IP44
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Eglo 901436-LED Таванно вградено осветително тяло за баня FUEVA-Z LED/9,5W/230V 16,8cm IP44 хром
С IP44
В наличност
За баня Стенна Лампа за таван IMMOLA 2xE27/60W/230V IP44
С IP44
В наличност
Philips - К-кт 3бр. LED димируеми лунички за баня LED/5,5W/230V 2700K IP65
Стенно осветление, с IP44
В наличност
RED-Design Rendl-R12404-LED Аплик за баня LEVIA LED/18W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Searchlight 79821-40SS - LED осветително тяло за картини SANTORINI LED/8,2W/230V сребристо
Стенно осветление
В наличностБезплатна доставка
Eglo 901418-LED Осветително тяло за баня за окачен таван FUEVA LED/10,5W/230V Ø 16,8 cm IP44 бяло
С IP44
В наличност
Eglo 99777- LED Лампа за огледало в баня TRAGACETE LED/15,5W/230V IP44 60 cм
С IP44
В наличност
Philips ROVER LED 5W 230V IP44 баня огледално осветление месинг
С IP44
В наличност
Globo 41925N - LED Лампа за огледало в баня PEPE LED/10W/230V IP44 хром
С IP44
В наличност
Eglo 901334 - LED таванно осветително тяло за баня FUEVA LED/14,2W/230V Ø27,8 см IP44 бяло
С IP44
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
