
82,27 €90,96 €
160,91 лв.177,9 лв.
Brilagi-LED Димируемо осветително тяло за баня FRAME SMART LED/50W/230V IP44 бяло+дистанционно управление
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 32.64 и с гаранция от 3 години.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Баня |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 18 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Общ светлинен поток | 1800 lm |
| Тип | Екстериорна лампа/Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 125 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Форма | Квадратен |
| Ъгъл на лъча | 112 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Series | ULTRA SLIM Brilagi |
| Производител | Brilagi |

С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
