
21,95 €
42,93 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 57.44 и с гаранция от 3 години.
| Цокъл | E27 |
|---|---|
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Тип | Лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Място | Баня |
| Series | POOL Brilagi, POOL 40 cm Brilagi |
| Производител | Brilagi |


С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност

С IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Модерни, мат, от дъб
В наличност
Малък
В наличност
230V
В наличност