
Briloner 7103432 - комплект 3xLED плафон за баня 3xLED/4,9W/230V IP44 матов хром
Осветление на тавана, с IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерно и просто осветление за огледала. Благодарение на високия клас на защита IP44, подходящо за бани. Лесен монтаж. Подходящо за всички видове повърхности (включително плочки).
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Тип | Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Входяща мощност | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W |
| Общ светлинен поток | 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm, 620 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo |
| Производител | Globo |

Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност


Таванно осветление
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност


Стенно осветление
В наличностБезплатна доставка
Осветление на тавана, с IP44
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Метал
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
