Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
Brilagi - LED таванен плафон за баня ULTRA SLIM LED/24W/230V Ø 42 cm сребристо IP54
Размери ⌀ 42 cм
40,91 €
История на цените
- 25.05.2026 г. - 40,91 € / 80,01 лв.
- 19.02.2026 г. - 40,91 € / 80,01 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
Размери
| Диаметър: | 42 cм |
|---|
Спецификации
| Цокъл | Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 24 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Общ светлинен поток | 2280 lm |
| Тип | Екстериорна лампа/Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 160 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 112 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Баня/Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Series | ULTRA SLIM Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Препоръчва се

102,89 €
201,24 лв.
Brilagi - LED огледало за баня CUNEO LED/19W/230V Ø 60 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
⌀ 60 cм
В наличност
164,88 €
322,48 лв.
Zuma Line D3004-80-LED Баня огледало с подсветка 24W/230V 3000/4000/6000K IP44 бял
⌀ 80 cм, с осветление
В наличностБезплатна доставка
115,29 €
225,49 лв.
Brilagi-LED Огледало за баня NOVARA LED/19W/230V, 60 см, черно, IP44, CRI 90, с възможност за димиране (димер) + CCT (регулируема цветна температура)
⌀ 60 cм, с рамка
В наличностБезплатна доставка
69,83 €
136,58 лв.
Brilagi- LED осветление за огледало за баня AQUA LINE LED/18W/230V 60 см IP44 бяло
С осветление
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
138,84 €
271,55 лв.
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
122,2 €
239 лв.
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
28,51 €
55,76 лв.
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
32,64 €
63,84 лв.
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
24,38 €
47,68 лв.
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
71,79 €
140,41 лв.
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
16,07 €
31,43 лв.
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
78,1 €152,9 €
152,75 лв.299,05 лв.
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
20,62 €
40,33 лв.
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
125,96 €
246,36 лв.
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
20,25 €
39,61 лв.
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
86,36 €
168,91 лв.
ZEVENTI - таванен вентилатор FAMARA 1xE14/60W/230V сив
В наличност
31,78 €
62,16 лв.
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
35,42 €
69,28 лв.
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
10,29 €
20,13 лв.
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
43,76 €
85,59 лв.
Cole&Mason - К-кт мелнички за сол и пипер SOUTHWOLD 2 бр. 16,5 см
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност



























































