
Модерен баня прожектор месинг 2-светлина IP44 - Ducha
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED вграден таванен осветител, подходящ за баня. Цветна температура: 4000K (топла бяла светлина). Плавно димируем чрез външен ключ.
| Разположение на осветлението в банята | Осветление (аплици) |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 14,7 W |
| Монтажен отвор | 76 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 4,9 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 1350 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия/Димируем, без димер |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,9 W |
| Форма | Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Баня |
| Дълбочина на вграждане | 30 mm |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Количество в опаковката | 3 |
| Series | ATTACH Briloner |
| Производител | Briloner |

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност
GU5,3, MR16
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност
