
Brilagi - LED осветително тяло за баня със сензор VESTAS LED/12W/230V 3000K IP54
История на цените
- 16.05.2026 г. - 24,49 € / 47,9 лв.
- 5.06.2025 г. - 24,49 € / 47,9 лв.
- 4.04.2025 г. - 20,4 € / 39,9 лв.
- 30.03.2025 г. - 24,49 € / 47,9 лв.
- 7.03.2025 г. - 20,4 € / 39,9 лв.
- 11.10.2024 г. - 22,96 € / 44,91 лв.
- 12.06.2024 г. - 24,49 € / 47,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Потолен осветител с микровълнов сензор за движение. Опалов дифузер, бяла основа. С висока степен на защита IP54, подходящ за баня и влажни помещения. Време на светене: 40 с. Сумрак: 0-5 лукса. Обхват на сензора до 8 метра. Ъгъл на детекция: 180/360°.
Спецификации
| Гаранционен срок | 36 месеца |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 12 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Общ светлинен поток | 1020 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия/Със сензор |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Баня |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Стил | Други |
| Series | VESTAS Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Brilagi - LED осветително тяло за баня с сензор VESTAS LED/45W/230V 3000K IP54
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Brilagi - LED таванен плафон за баня VESTAS LED/12W/230V 3000K IP54
В наличност
LED баня таванно осветление AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Kanlux 26688 - LED Лампа за огледало в баня ASTEN LED/15W/230V IP44 бял
С IP44
В наличност
Kanlux 8813 - Лампа за баня PERAZ 1xE27/15W/230V ⌀ 25см IP44
В наличност
Brilagi - LED вградено осветително тяло за баня LED/4,8W/230V 4000K бяло IP65
В наличност
Aigostar - LED Лампа за вграждане в баня LED/4,8W/230V 4000K бял IP65
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Aigostar - LED осветление за мебели с сензор 4W/5V 4000K
В наличност
Rabalux 71426 - LED Плафон за баня ALENZO LED/18W/230V IP44 бял
Таванно осветление
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 20W 100CM APP376-1W WHITE
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплект от 3 вградени прожектора бели с LED 3000K 4W IP65 - Blanca
В наличност
Комплект от 3 вградени прожектора за баня кръгли LED 5W бели водоустойчиви - Blanca
В наличност
Brilagi - LED Плафон за баня PERA LED/18W/230V Ø 22 см IP65 бял
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Комплект от 6 вградени прожектори бели с LED 3-степенна димираща IP65 - Blanca
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло за баня ZENNA LED/12W/230V Ø 25 см IP44 бяло
С IP44
В наличност
Brilo - К-кт 3x Лампа за вграждане в баня 1xGU10/9W/230V IP23 бял
В наличност
Osram - LED точково осветително тяло за баня SPOT 3xLED/7W/230V IP44 3000/4000K
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Top Light - LED Аплик за баня BOXTER LED/12W/230V IP65 4000K
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло за баня POOL LED/36W/230V Ø 40 см IP54 бяло
В наличност
Стенна лампа бяла 41,5 см с LED IP44 - Jerre
С IP44
В наличност
Brilagi - LED Плафон за баня FRAME LED/40W/230V 60x60 см IP44 бял
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Модерна стенна лампа за баня бяла IP44 2-светлина - Bath
С IP44
В наличност
LED осветление за огледало за баня ARTIST LED/6W/230V 40 см IP44 бяло
С IP44
В наличност
LED Плафон за баня NAIROS LED/12W/230V 3000/4000/6500K IP65 бял
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Интелигентен вграден прожектор за баня бял с Wifi GU10 - Shed
В наличност
Philips - LED Лампа за баня DORIS LED/6W/230V 4000K IP54 бяла
В наличност
Aigostar - LED Лампа за огледало в баня LED/10W/230V 4000K 46,5 см IP44
С IP44
В наличност
Комплект от 6 модерни вградени спота за баня бели - Shed
В наличност
Philips - LED Плафониера MESON LED/23,5W/230V 3000K
В наличност
Briloner 7055-036 - К-кт 3x LED Лампа за вграждане в баня LED/3W/230V IP44
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Комплект от 5 модерни вградени прожектора бели, включително LED IP67 - Linsey
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Maxi-Cosi - Детско креватче за пътуване IORA AIR бежов
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 2 табуретки AVIKO, Ø 38/45 cm, сива/бежова
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Kliklap - Ретро домашна розетка с рамка SCHUKO 230V/16A, керамична, бяла
В наличност
Brilagi - LED регулируемо грим огледало HOLLYWOOD LED/15W/230V 3000-6500K
С осветление
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Спортна количка ANNET PLUS бежова
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Разклонител с ключ LINEA 2x230 V + 3x USB A/C SCHUKO, черен
В наличност
Kliklap - Двойна ретро розетка за дома с рамка, 230 V, бежова
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка