
Eglo 99192 - LED димируемо вградено таванно осветително тяло FUEVA 5 LED/10,5W/230V
Осветление на тавана
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Осветление за огледало в банята. Може да се монтира на всички видове повърхности.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Тип | Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm |
| Максимална входяща мощност на източника | 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra, 90 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | TRAGACETE Eglo, TRAGACETE Eglo, TRAGACETE Eglo, TRAGACETE Eglo, TRAGACETE Eglo, TRAGACETE Eglo, TRAGACETE Eglo, TRAGACETE Eglo, TRAGACETE Eglo, TRAGACETE Eglo, TRAGACETE Eglo, TRAGACETE Eglo |
| Производител | Eglo |

Осветление на тавана
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, единичен, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка


С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Метал
В наличност


Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
