
Globo 41924N - LED Лампа за огледало в баня PEPE LED/10W/230V IP44 хром
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерно и просто осветление за огледала. Благодарение на високия клас на защита IP44, подходящо за бани. Лесен монтаж. Подходящо за всички видове повърхности (включително плочки).
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Общ светлинен поток | 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm, 720 lm |
| Тип | Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Входяща мощност | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo, PEPE Globo, MIRRORLIGHT Globo |
| Производител | Globo |

С IP44
В наличност
Таванно осветление
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност


С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, единичен, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, единичен, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност


С IP44
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Метал
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
