
Аплик LED 60CM APP1846-1W CHROM
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Palnas, който имаме на склад на цена 47.11 и с гаранция от 3 години.
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| Брой светлини | Единичени |
| С ip44 | Да |
| Тип | Лампа |
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 30 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 165 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 2400 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 30 W |
| Стил | Други |
| Series | EGON Palnas |
| Производител | Palnas |

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

С IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност


С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка

E27, LED
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка