
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 8W 40CM APP368-1W CHROM
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Briloner, който имаме на склад на цена 16.12 и с гаранция от 3 години.
| Тип | Осветление за огледало |
|---|---|
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP23 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 5,5 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 550 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Стил | Други |
| Series | SPLASH Briloner |
| Производител | Briloner |

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Таванно осветление, единичен, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност
Таванно осветление
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност


С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка

E27, LED
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка