
Аплик за баня LED 9W 40CM APP372-1W CHROM
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 90.50 и с гаранция от 3 години.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Място | Баня |
| Стил | Други |
| Входяща мощност | 15 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Брой крушки | 3 |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Общ светлинен поток | 1395 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Функция | LED технолигия |
| Тип | Осветление за огледало |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 45 W |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | BEATA Rabalux, GATEN Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
Таванно осветление, единичен, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност

С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка

E27, LED
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
