
Зелен/бежов външен килим 80x150 cm Vai – NORTHRUGS
От полипропилен, синтетични, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
45,19 € / 88,38 лв.

Зелен/бежов външен килим 200x290 cm Vai – NORTHRUGS
200×290 cм, синтетични, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
-6 %179,92 € / 351,89 лв.
192 € / 375,52 лв.

Зелен/бежов външен килим 160x230 cm Vai – NORTHRUGS
160×230 cм, синтетични, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
127,77 € / 249,9 лв.

Зелен/бежов външен килим 120x170 cm Vai – NORTHRUGS
120×170 cм, от полипропилен, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
-6 %74,32 € / 145,36 лв.
79 € / 154,51 лв.
История на цените
- 26.04.2026 г. - 45,19 € / 88,38 лв.
- 20.02.2026 г. - 45,19 € / 88,38 лв.
- 16.02.2026 г. - 53,17 € / 103,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 45,19 € / 88,38 лв.
- 9.02.2026 г. - 53,17 € / 103,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 45,19 € / 88,38 лв.
- 16.01.2026 г. - 48 € / 93,88 лв.
- 28.11.2025 г. - 42,54 € / 83,2 лв.
- 14.11.2025 г. - 45,2 € / 88,4 лв.
- 7.11.2025 г. - 46,38 € / 90,71 лв.
- 5.11.2025 г. - 47,45 € / 92,8 лв.
- 9.08.2024 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 28.07.2024 г. - 42,95 € / 84 лв.
- 16.07.2024 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 12.07.2024 г. - 42,95 € / 84 лв.
- 26.06.2024 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 20.06.2024 г. - 40,39 € / 79 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
В допълнение към стилния си дизайн този килим NORTHRUGS ще ви впечатли и с това, че можете да го използвате на открито. Това въображаемо произведение е изработено от полипропилен, който има способността да устоява на вода, замърсяване и избледняване . Така че можете да използвате килима не само у дома, но и навсякъде на открито - на терасата, в градината или край басейна.
Спецификации
| Материал на килима | Синтетични |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Материал | Полипропилен |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1800 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 2.2 kg |
| Дължина | 150 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Букле |
| Серия | Beach |
| Модел | На цветя |
| Дизайн | Glamour |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Без задна страна |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Зелен/бежов |
| Производител | Hanse Home |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Перфектен килим не само за навън – имам 2 такива в банята и са страхотни.
Всичко мина отлично! Килимчето е страхотно.
Килимът изглежда точно както на снимката, има красива структура и много приятни цветове. Определено препоръчвам.
хубав :)
Подобни продукти

Зелен килим 80x150 cm Welio Malachite – FD
80×150 cм, килими за дома, къс косъм

Килим Argentum синьозелени листа кремав

Зелен/тюркоазен външен килим 120x180 cm Flair – Hanse Home
120×180 cм, модерни, синтетични
В наличност
Еко кожа Феерия с дълъг косъм в тъмнобежово 55х80 см
Естествен, синтетични, с дълъг косъм/шагренова

Сив килим 80x150 cm Apollo – Think Rugs
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежова външна пътека 80x250 cm Sunny – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова

Килим 80x150 cm Amara – Universal
Килими за дома, къс косъм

Килим Argentum синьозелени листа крем кръг

Сив вълнен килим 200x300 cm Jolene graphite – Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, модерни

Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Bryony Shaped Floral – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Външен килим в златисто 120x180 cm Eugene – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 133x190 cm Soft – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Сив външен килим 190x290 cm Clyde Paru – Hanse Home
С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито

Зелена външна пътека 80x250 cm Bahama – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, пътеки, къс косъм

Зелено-син килим за открито и закрито 80x230 cm Bella Leaf – Flair Rugs
80×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Зелена ръчно изработена вълнена пътека 80x300 cm Spiral Shaped – Flair Rugs
80×300 cм, пътеки, модерни

Синьо-кремав килим за открито , 80 x 250 cm Jardin - NORTHRUGS
Синтетични, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Черен килим подходящ за пране 50x80 cm Amber – douceur d'intérieur
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив/сребърен килим 200x290 cm Marbled – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, синтетични
В наличност
Бягаща лента с листа, 80 x 150 cm - Oyo Concept
80×150 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Син външен килим 290x200 cm Willow - Flair Rugs
С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито
В наличност
Син килим 80x150 cm Simp – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив килим за миене 80x50 cm - Vitaus
50×80 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Parma Wave, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, от полипропилен, ориенталски
В наличност
Тъмносив килим 160x230 cm Soft – FD
160×230 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Килим за открито и закрито 160x229 cm Nour – Bizzotto
160×229 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Синьо-златист килим подходящ за пране 160x230 cm Golden Leaves – Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 120x180 cm - Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим Platinum дървесни пръстени в кремаво

Тъмносин килим от рециклирани влакна 160x230 cm Therese – Villeroy&Boch
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Кремав килим 200x280 cm Orient Saraceni – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност







