Висок скрин с дъбов декор в естествен цвят 80x82 cm Wrap - Bonami Selection
Размери 82×80×44 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 388,53 € / 759,9 лв.
История на цените
- 27.04.2026 г. - 388,53 € / 759,9 лв.
- 24.04.2026 г. - 388,53 € / 759,9 лв.
- 21.04.2026 г. - 457,09 € / 893,99 лв.
- 17.04.2026 г. - 388,53 € / 759,9 лв.
- 24.03.2026 г. - 457,09 € / 893,99 лв.
- 19.03.2026 г. - 388,53 € / 759,9 лв.
- 16.03.2026 г. - 457,09 € / 893,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 388,53 € / 759,9 лв.
- 5.02.2026 г. - 457,09 € / 893,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 388,53 € / 759,9 лв.
- 16.01.2026 г. - 397,67 € / 777,77 лв.
- 5.11.2025 г. - 365,57 € / 714,99 лв.
- 16.08.2024 г. - 369,15 € / 721,99 лв.
- 1.08.2024 г. - 434,09 € / 849,01 лв.
- 28.07.2024 г. - 369,15 € / 721,99 лв.
- 16.07.2024 г. - 434,09 € / 849,01 лв.
- 12.07.2024 г. - 369,15 € / 721,99 лв.
- 26.06.2024 г. - 434,09 € / 849,01 лв.
- 20.06.2024 г. - 347,17 € / 679,01 лв.
- 12.06.2024 г. - 434,09 € / 849,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Търсите стилно обзавеждане за спалнята си? Мебелите от колекцията Wrap се отличават с дъбов фурнир, фина конструкция и минималистична форма. Изберете от топлите естествени и черни цветове.
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 44 cм |
| Височина: | 82 cм |
Спецификации
| Вид скрин | С чекмеджета |
|---|---|
| Дизайн | Модерен, Скандинавски |
| Покритие | Мат |
| Декор | Дъб |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Крака | С крачета, Без крака |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | EE |
| Височина на крачетата | 22 cm |
| Капацитет на тежестта | 50 kg |
| Тегло | 30 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Wrap |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Фурнир |
| Материал на чекмеджетата | МДФ |
| Характеристики | С крачета/с чекмеджета |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал |
| Обработка на повърхността | Фурнир |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал | МДФ |
| Material | МДФ |
| Производител | Bonami Selection |
Подобни продукти

Скрин от дъбов декор с плъзгащи се врати в естествен цвят 120x76x45 cm Nola – Unique Furniture
76×120×45 cм, с вратички, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Черен/естествен висок скрин от декор от дъб 80x103 cm Seaford – Actona
103×80×40 cм, с вратички, от дъб
В наличност
Скрин от масивна борова дървесина , ширина 120 см Cusco - Marckeric
82×120×40 cм, дърво, мат
Безплатна доставка
Черен/естествен нисък скрин от декор от дъб 108x80 cm Sierra – Teulat
От дъб, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка
Нисък дъбов скрин в кафяво-бежово 109x75 cm Treasures - UMAGE
75×109×43 cм, с вратички, от дъб

Нисък скрин от масивен бор в естествен цвят 150x75 cm Post – Støraa
75×150×39 cм, с чекмеджета, дърво
В наличностБезплатна доставка
Антрацитно сив скрин с дъбов фурнир, ширина 180 см Yoko - Teulat
80×180×45 cм, от дъб, модерни

Комод с чекмеджета от дъб Hammel , 136 x 89 cm Mistral Kubus - Hammel Furniture
89×136×33 cм, с вратички, от дъб

Сив стенен скрин Keep by Hammel - Hammel Furniture
56×134×42 cм, гланц, модерни

Сив метален скрин 140x90x40 cm Fayna – Marckeric
90×140×40 cм, мат, класическо отваряне

Тъмно сив нисък скрин 180x76 cm Corvo - Teulat
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
В наличност
Кремав нисък скрин 200x77,5 cm Eldia – Marckeric
Мат, класическо отваряне, прави шкафове

Светлосив нисък детски скрин от борова дървесина 98x93 cm Lily - WOOOD
Дърво, модерни, мат
Безплатна доставка
Черен скрин 160x90 cm Tayra – Marckeric
90×160×40 cм, мат, прави шкафове

Висок скрин от дъбова дървесина в естествен цвят 97x95 cm Abies - The Beds
95×97×45 cм, с чекмеджета, дърво

Тъмно сив нисък скрин 90x90 cm Corvo - Teulat
90×90×40 cм, с чекмеджета, от дъб
Безплатна доставка
Кафяв скрин от масивен орех 90x90x45 cm Fawn – Gazzda
90×90×45 cм, с чекмеджета, дърво

Нисък скрин с плъзгащи се врати в светлосиво-тухлено 140x91 cm Nube - Teulat
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Скрин сиво-зелен от масивен бор 180x80x40 cm Misti – Marckeric
80×180×40 cм, дърво, мат
В наличност
Нисък скрин с чекмеджета в цвят тухла и естествен дъб 180x78 cm Otto - Teulat
От дъб, модерни, мат

Висок скрин с плъзгащи се врати в черно и антрацит 120x140 cm Nube - Teulat
С вратички, мат, с плъзгаща се врата

Висящ скрин в цвят каки 133x61x42 cm Mistral – Hammel Furniture
С вратички, модерни, мат

Зелен/естествен нисък скрин от масивен бор 150x80 cm Miranda – Marckeric
80×150×40 cм, дърво, с вратички
В наличност
Зелено метално шкафче 98x63 cm Bradford – Støraa
63×98×39 cм, мат, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
Нисък скрин с дъбов декор в естествен цвят 75x140 cm Ponza - Unique Furniture
75×140×43 cм, с чекмеджета, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Витрина в тухлен цвят 180x79 cm Edge by Hammel - Hammel Furniture
Модерни, мат, класическо отваряне

Черен и естествен висок скрин от дъб 80x87 cm Jugend – Woodman
87×80×44 cм, с чекмеджета, от дъб
Безплатна доставка
Кремав скрин 220x98x45 cm Platt – Teulat
Мат, класическо отваряне, прави шкафове

Нисък скрин от дъб 90x63 cm Greg - The Beds
Ретро, дърво, модерни

Черно-кремав скрин 180x80x40 cm Amira – Marckeric
80×180×40 cм, мат, класическо отваряне
В наличност
Светлосива висяща витрина 120x59 cm Edge от Hammel - Мебели Hammel
Мат, класическо отваряне, прави шкафове

Черен скрин Hammel , 136 x 89 cm Mistral Kubus - Hammel Furniture
89×136×33 cм, с вратички, модерни
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност











