




Размери 90×140×66 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Кафява градинска пейка от масивно дърво Hadia – Garden Pleasure
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 66 cм |
| Височина: | 90 cм |
| Цвят | Кафяв |
|---|---|
| Държава на произход | VN |
| Височина на подлакътниците | 64 cm |
| Височина на облегалката | 39 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 132 cm |
| Дълбочина на седалката | 45 cm |
| Височина на седалката | 44 cm |
| Капацитет на тежестта | 220 kg |
| Тегло | 19 kg |
| Тип | С облегалка |
| Сертификати и стандарти | FSC 100% |
| Местоположение | Екстериор |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Материал на конструкцията | Масив акация |
| Материал | Масивно дърво |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Garden Pleasure |

89×133×61 cм, от пластмаса, с място за съхранение


От дърво

От дърво, от метал
За изпращане след 3 дни
104×135×60 cм, от дърво
Безплатна доставка
От дърво

От дърво
В наличност
82×150×60 cм, от дърво
В наличност
77×145×68 cм, от дърво

От дърво
За изпращане след 1 седмица
56×92×220 cм

105×150×63 cм

От метал
За изпращане след 1 седмица
От пластмаса, сгъваеми
За изпращане след 3 дни
От дърво
В наличност
От метал
За изпращане след 3 дни
От метал
В наличност

78×155×155 cм
Безплатна доставка
От дърво
За изпращане след 3 дни

От дърво
Безплатна доставка
От метал
За изпращане след 3 дни
77×132×67 cм, от дърво
Безплатна доставка
48×90×37 cм, с място за съхранение
Безплатна доставка
От пластмаса, от метал, сгъваеми
За изпращане след 6 дни
105×150×63 cм

86×117×58 cм, от изкуствен ратан
Безплатна доставка
67×117×35 cм
В наличност
От метал
Безплатна доставка
45×150×30 cм
Безплатна доставка
82×63×123 cм, от метал

15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност