

Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Кафява градинска пейка от масивно дърво San Jose – Garden Pleasure
| Материал | Дърво |
|---|---|
| Цвят | Кафяв |
| Държава на произход | VN |
| Височина на подлакътниците | 72 cm |
| Височина на седалката | 44 cm |
| Тегло | 11 kg |
| Тип | С облегалка/без тапицерия |
| Сертификати и стандарти | FSC 100% |
| Местоположение | Екстериор |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Garden Pleasure |

105×150×63 cм

90×140×66 cм

78×155×155 cм
Безплатна доставка

104×135×60 cм, от дърво
Безплатна доставка
89×133×61 cм, от пластмаса, с място за съхранение

От дърво
За изпращане след 1 седмица
56×92×220 cм

От метал
За изпращане след 1 седмица

77×145×68 cм, от дърво

От метал
За изпращане след 3 дни
67×117×35 cм
В наличност
82×150×60 cм, от дърво
В наличност
От дърво

От дърво
За изпращане след 3 дни
От метал
В наличност
От метал
За изпращане след 3 дни
От пластмаса, от метал, сгъваеми
За изпращане след 6 дни
От метал, сгъваеми
В наличност
От дърво, от метал
За изпращане след 3 дни
86×117×58 cм, от изкуствен ратан
Безплатна доставка
94×147×53 cм, от метал
Безплатна доставка
70×180×56 cм, от дърво

От дърво, от метал, от бор
В наличност
От метал
За изпращане след 3 дни
105×150×63 cм

От метал, с включени възглавници
За изпращане след 4 дни

От дърво
В наличност
89×150×60 cм, от метал
В наличностБезплатна доставка
От дърво
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност