










Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Добре е да знаете: общата ширина на възглавницата на седалката, когато е разгъната, е 197 см.
| Материал | Дърво |
|---|---|
| Държава на произход | VN |
| Височина на подлакътниците | 24 cm |
| Височина на облегалката | 44 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 123 cm |
| Дълбочина на седалката | 60 cm |
| Височина на седалката | 40 cm |
| Тегло | 25 kg |
| Тип | С облегалка/тапицерия |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Сертификати и стандарти | FSC 100% |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Местоположение | Екстериор |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Кафяв |
| Материал на краката | Масивен евкалипт |
| Обработка на повърхността | Обработен с масло |
| Цвят на дървото | Карамелено кафяво дърво |
| Материал на конструкцията | Масив евкалипт |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Кафяв |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Garden Pleasure |
Отзиви на потребителите
Харесва ни, доказал се е.

От дърво

89×133×61 cм, от пластмаса, с място за съхранение

От метал
За изпращане след 1 седмица
88×158×60 cм, от дърво

От дърво
Безплатна доставка
От метал
В наличност
91×164×63 cм, от дърво, от акация
За изпращане след 6 дни
От дърво, от метал
За изпращане след 3 дни

От пластмаса, от метал, сгъваеми
За изпращане след 6 дни
От дърво
За изпращане след 1 седмица
От метал
За изпращане след 3 дни
От дърво
За изпращане след 3 дни
От дърво
В наличност

От метал
За изпращане след 3 дни
От бор, с място за съхранение
В наличностБезплатна доставка
70×180×56 cм, от дърво
В наличност
От метал
В наличностБезплатна доставка
От метал, с включени възглавници
За изпращане след 6 дни

92×120×60 cм, от дърво
Безплатна доставка
От дърво
За изпращане след 1 седмица
От дърво, от акация, с подлакътници
В наличност
84×123×55 cм, от метал
В наличност
От дърво, от метал, от бор
За изпращане след 1 седмица
От дърво, от тиково дърво
В наличност
47×46×125 cм, от метал
В наличност
89×154×59 cм, от дърво

От метал
В наличност
От метал
В наличност
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Маса
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Метал
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност

Класически
В наличност

137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
156×44×109 cм
В наличност