
Син ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Albany – Asiatic Carpets
120×170 cм, скандинавски, килими за дома, среден косъм
-52 %142,99 € / 279,66 лв.
296,1 € / 579,12 лв.

Ръчно изработен вълнен килим в цвят жълта охра 80x150 cm Albany – Asiatic Carpets
80×150 cм, скандинавски, ориенталски, естествен
-63 %84,31 € / 164,9 лв.
229 € / 447,89 лв.

Ръчно изработен вълнен килим в цвят жълта охра 120x170 cm Albany – Asiatic Carpets
120×170 cм, скандинавски, ориенталски, килими за дома
141,68 € / 277,1 лв.
Ръчно изработен вълнен килим в цвят жълта охра 80x150 cm Albany – Asiatic Carpets
Размери 80×150 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 84,31 € / 164,9 лв.
История на цените
- 26.04.2026 г. - 84,31 € / 164,9 лв.
- 24.04.2026 г. - 84,31 € / 164,9 лв.
- 30.04.2024 г. - 117,09 € / 229,01 лв.
- 26.04.2024 г. - 99,7 € / 195 лв.
- 19.04.2024 г. - 117,09 € / 229,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килимът от колекцията Albany ще придаде нов облик на всяко жилищно пространство със своите смели геометрични шарки. Средният косъм създава луксозен вид и усещане. Чистата вълна, от която килимът е ръчно изтъкан в Индия, е не само издръжлива, но и лесна за поддържане. Тя има и естествени терморегулиращи свойства, така че затопля през зимата и охлажда през лятото.
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 150 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски, Ориенталски |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | Среден косъм |
| Материал | Вълна |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Височина на купчината | 12 mm |
| Плътност | 2200 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 3 kg |
| Дължина | 150 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (saxony) |
| Серия | Albany |
| Модел | Геометричен |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Ръчно изработен |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/само професионално почистване/почиствайте само мястото/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Цвят | Жълта охра |
| Производител | Asiatic Carpets |
Подобни продукти

Червена пътека подходяща за пране 80x200 cm Red Meadow – Mila Home
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Тъмносив килим за открито и закрито 70x140 cm Otis Granit – Pappelina
70×140 cм, скандинавски, синтетични

Сив килим , 120 x 170 cm Royal Nomadic - Think Rugs
Модерни, килими за дома, синтетични
В наличност
Черно-бял килим Elisabeth, 50 x 80 cm Geo - Vitaus
50×80 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Сив килим 60x110 cm Salsa – Ayyildiz Carpets
60×110 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Сива пътека за открито и закрито 70x150 cm Kotte Charcoal – Pappelina
70×150 cм, пътеки, скандинавски

Сив килим 80x150 cm Soft – FD
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим 200x300 cm Zetta Vintage Style – Flair Rugs
200×300 cм, ретро, килими за дома

Кремав килим 200x280 cm Orient Saraceni – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Кафяво-кремав килим 120x170 cm Egon – Villeroy&Boch
120×170 cм, килими за дома, къс косъм

Бежов килим подходящ за пране 50x80 cm Lazaro – douceur d'intérieur
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив килим 200x280 cm Soft – FD
200×280 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежов килим за открито и закрито 120x170 cm Ibiza 1903 – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, скандинавски, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сиво-бежов килим 92x150 cm Cucina – Hanse Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Синьо-кремав килим 120x170 cm Ernest – Villeroy&Boch
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив вълнен килим 200x300 cm Jolene graphite – Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Сив вълнен килим 230x340 cm Calisia Vintage Flora – Agnella
230×340 cм, ретро, килими за дома

Антрацитен вълнен килим 200x300 cm Agnus Classic – Agnella
200×300 cм, модерни, килими за дома

Кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Platinum цветна мозайка в бежово
Ориенталски

Сив килим , 80 x 150 cm Jade - Mint Rugs
Скандинавски, килими за дома, синтетични
В наличност
Двустранен ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Kamal Oasis – Nouristan
120×170 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Сив килим 120x180 cm Routa – Universal
120×180 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Бял/в естествен цвят ръчно изработен килим със смес от юта 120x170 cm Effie Diamond – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен

Килим в сиво/златисто 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим със смес от юта 120x170 cm Medine – douceur d'intérieur
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Сив килим Aqua Liso, ø 100 cm - Universal
⌀ 100 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Светлокафяв кръгъл килим ø 130 cm Norge – Universal
⌀ 130 cм, модерни, килими за дома

Перящ се килим 200x80 cm - Vitaus
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Килим Аргентум диви цветя в сиво

Светлокафяв кръгъл килим ø 80 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 80 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Тъмносив килим за открито и закрито 70x100 cm Boo Charcoal Linen – Pappelina
70×100 cм, скандинавски, синтетични
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност







