
Бежов килим със смес от юта 120x170 cm Medine – douceur d'intérieur
120×170 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
56,5 € / 110,5 лв.

Бежов килим със смес от юта 60x90 cm Medine – douceur d'intérieur
60×90 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
-6 %17,3 € / 33,84 лв.
18,4 € / 35,99 лв.
Бежов килим със смес от юта 120x170 cm Medine – douceur d'intérieur
Размери 120×170 cм
История на цените
- 28.04.2026 г. - 56,5 € / 110,5 лв.
- 14.02.2026 г. - 56,5 € / 110,5 лв.
- 5.02.2026 г. - 66,47 € / 130 лв.
- 23.01.2026 г. - 56,5 € / 110,5 лв.
- 16.01.2026 г. - 57,83 € / 113,11 лв.
- 28.11.2025 г. - 53,17 € / 103,99 лв.
- 14.11.2025 г. - 56,5 € / 110,5 лв.
- 7.11.2025 г. - 59,82 € / 117 лв.
- 11.02.2025 г. - 66,47 € / 130 лв.
- 9.02.2025 г. - 57,26 € / 111,99 лв.
- 3.02.2025 г. - 66,47 € / 130 лв.
- 30.01.2025 г. - 62,48 € / 122,2 лв.
- 10.12.2024 г. - 66,47 € / 130 лв.
- 6.12.2024 г. - 56,24 € / 110 лв.
- 5.12.2024 г. - 66,47 € / 130 лв.
- 4.12.2024 г. - 49,6 € / 97,01 лв.
- 3.12.2024 г. - 66,47 € / 130 лв.
- 28.11.2024 г. - 53,17 € / 103,99 лв.
- 26.11.2024 г. - 60,33 € / 118 лв.
- 22.11.2024 г. - 51,13 € / 100 лв.
- 21.11.2024 г. - 60,33 € / 118 лв.
- 19.11.2024 г. - 57,26 € / 111,99 лв.
- 15.11.2024 г. - 51,64 € / 101 лв.
- 12.11.2024 г. - 57,26 € / 111,99 лв.
- 8.11.2024 г. - 51,64 € / 101 лв.
- 5.11.2024 г. - 57,26 € / 111,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Моля, обърнете внимание: Този килим е изработен от естествени влакна, които могат да се отделят след време. С течение на времето това явление ще намалее. Това е естествено свойство на материала, което постепенно ще изчезне при редовно прахосмукиране.
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Юта/полиестер/памук |
| Плътност | 1300 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 2.83 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Комбиниран |
| Модел | Етно/структуриран |
| Дизайн | Бохо |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Не накисвайте/не препоръчваме продължителен контакт с вода/почиствайте редовно с прахосмукачка/не използвайте химическа белина/не използвайте химически почистващи препарати/избършете със суха кърпа/обръщайте килима от време на време, за да изравните износването |
| Материал на задната страна | Памук/полиестер/юта |
| Спецификации на материала | 24% памук/10% полиестер/57% юта/9% смес от влакна |
| Цвят | Бежов |
| Производител | Douceur d'intérieur |
Подобни продукти

Оранжево-естествен килим 155x230 cm Riley Block Geo – Flair Rugs
155×230 cм, ретро, килими за дома
В наличност
Килим 200x290 cm Amara – Universal
Килими за дома, къс косъм

Сиво-синя пътека 70x200 cm Sensi Tris – FD
70×200 cм, пътеки, модерни

Сива пътека подходяща за пране 80x200 cm Zig Zag – Vitaus
80×200 cм, пътеки, модерни
В наличност
Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Terrick – Ted Baker
160×230 cм, модерни, естествен

Килим в цвят мента 133x190 cm Lida Santi – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Двустранен ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Kamal Oasis – Nouristan
120×170 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Сиво-синя пътека 80x250 cm Sensi Gepi – FD
80×250 cм, пътеки, модерни

Външен килим в бяло и цвят жълта охра 80x350 cm Biri – NORTHRUGS
80×350 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сиво-бежова пътека 80x200 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
80×200 cм, пътеки, ретро
В наличност
Килим за открито и закрито 160x229 cm Nour – Bizzotto
160×229 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим в цвят мента 160x230 cm Sensi Tris – FD
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 150x80 cm Shaggy - Mila Home
80×150 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Зелен килим подходящ за пране 60x100 cm Green Zebra – Vitaus
60×100 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Оранжева пътека подходяща за пране 80x200 cm Orange Meadow – Mila Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома

Бежова пътека 67x200 cm Soft Eman – FD
67×200 cм, пътеки, модерни

Килим подходящ за пране в кремав и ментов цвят 60x90 cm Athena – douceur d'intérieur
60×90 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син килим подходящ за пране 115x170 cm Orelia Global – Flair Rugs
115×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов външен килим 170x120 cm Mondo - Flair Rugs
120×170 cм, модерни, къс косъм
В наличност
Кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив килим за миене 80x50 cm - Vitaus
50×80 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Platinum цветна мозайка в бежово
Ориенталски

Ръчно изработена вълнена пътека 80x300 cm Lattice Shaped – Flair Rugs
80×300 cм, пътеки, ретро

Сив килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив ръчно изработен ютен килим 120x170 cm Roya Parsa – Elle Decoration
120×170 cм, килими за дома, естествен

Бял/златист външен килим 160x235 cm Leonie – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова

Син вълнен килим , 120 x 180 cm Aubusson - Flair Rugs
120×180 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Бежов килим 200x290 cm Amara – Universal
Модерни, килими за дома, къс косъм

Сив килим 160x230 cm Sensi Gepi – FD
160×230 cм, модерни, килими за дома

Пътека 80x200 cm Siroco – Universal
80×200 cм, пътеки, ретро

Бежов килим 80x150 cm Lux - Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим 80x150 cm Class – Universal
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност




