Оранжево-естествен килим 155x230 cm Riley Block Geo – Flair Rugs
Размери 155×230 cм
История на цените
- 28.04.2026 г. - 171,23 € / 334,9 лв.
- 19.04.2026 г. - 171,23 € / 334,9 лв.
- 10.03.2026 г. - 177 € / 346,18 лв.
- 5.03.2026 г. - 171,23 € / 334,9 лв.
- 5.03.2026 г. - 170,85 € / 334,15 лв.
- 24.02.2026 г. - 201,45 € / 394 лв.
- 20.02.2026 г. - 171,23 € / 334,9 лв.
- 17.02.2026 г. - 201,45 € / 394 лв.
- 14.02.2026 г. - 171,23 € / 334,9 лв.
- 1.02.2026 г. - 201,45 € / 394 лв.
- 21.01.2026 г. - 171 € / 334,45 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Този килим Flair Rugs съчетава ретро шарки с модерна цветова палитра, за да внесе енергия и закачливост в интериора ви. Той впечатлява и с практичността си - защото е издръжлив и лесен за стилизиране през всички сезони.
Размери
| Ширина: | 155 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Дизайн | Ретро |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полиестер/памук/акрил |
| Плътност | 1100 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 4 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Manhattan |
| Модел | Геометричен |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте само мястото/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Без задна страна |
| Спецификации на материала | 19% памук/29% полиестер/52% акрил |
| Цвят | Oranžová/естествен |
| Производител | Flair Rugs |
Подобни продукти

Бежов килим със смес от юта 120x170 cm Medine – douceur d'intérieur
120×170 cм, килими за дома, естествен

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Terrick – Ted Baker
160×230 cм, модерни, естествен

Килим в цвят мента 133x190 cm Lida Santi – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим 160x230 cm Flashy – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Оранжева пътека подходяща за пране 80x200 cm Orange Meadow – Mila Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома

Сиво-синя пътека 70x200 cm Sensi Tris – FD
70×200 cм, пътеки, модерни

Сиво-синя пътека 80x250 cm Sensi Gepi – FD
80×250 cм, пътеки, модерни

Сив килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, модерни
В наличност
Жълто-розова ръчно изработена вълнена пътека 60x230 cm Kai Wool Border – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Бежова пътека 67x200 cm Soft Eman – FD
67×200 cм, пътеки, модерни

Розово-кремав килим подходящ за пране 60x90 cm Athena – douceur d'intérieur
60×90 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим за открито и закрито в цвят жълта охра и крем 70x100 cm Sten Ochre – Pappelina
70×100 cм, ретро, кръгла

Сиво-бежова пътека 80x200 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
80×200 cм, пътеки, ретро
В наличност
Син килим 80x150 cm Baltimore – Think Rugs
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим за открито и закрито 80x150 cm Samara – Universal
Къс косъм

Килим тухлен 80x150 cm Lena – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Син килим подходящ за пране 115x170 cm Orelia Global – Flair Rugs
115×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Пътека за открито и закрито в цвят жълта охра 70x160 cm Dana Ochre – Pappelina
70×160 cм, пътеки, скандинавски

Килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, ориенталски, рустик

Светлосив килим 120x170 cm Cocktail Wonderlust – Flair Rugs
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим в цвят мента 160x230 cm Sensi Tris – FD
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син вълнен килим , 120 x 180 cm Aubusson - Flair Rugs
120×180 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Сив килим 160x230 cm Sensi Gepi – FD
160×230 cм, модерни, килими за дома

Бежов/теракотен килим 200x290 cm Astra – Universal
Килими за дома, къс косъм

Зелено-естествена двустранна ръчно изработена ютена пътека 60x230 cm Jute Boucle Green – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, модерни
В наличност
Синя пътека подходяща за пране 60x230 cm Abstract Colors Blue – Vitaus
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим 200x300 cm Colores Cloud Sunset – Asiatic Carpets
200×300 cм, модерни, килими за дома

Жълт килим 240x66 cm Muse - Asiatic Carpets
66×240 cм, пътеки, модерни
В наличност
Килим 80x150 cm Class – Universal
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 230x160 cm Aurora - Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, синтетични
Безплатна доставка
Килим Argentum цветна градина кремав

Ръчно изработена вълнена пътека 60x230 cm Abstract Flow – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, ориенталски
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност







