
Прожектор черен 80 см вкл. LED регулируем IP65 вкл. кабел и щепсел - Carl
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Настолна лампа с вградена батерия с капацитет 4000 mAh. Лампата разполага с плавно регулиране на яркостта на светлината. 3 режима на цветна температура: 3000K - 4000K - 5500K. Заредете лампата с адаптер и USB-C кабел. Време на работа: макс. 15 часа. Време за зареждане: 4 часа. Степен на защита IP44, което я прави устойчива на влага и може да се използва на открито или в влажни помещения. USB кабелът е включен в комплекта.
| Функция | Сензорно управление/LED технолигия/Димируем, с димер |
|---|---|
| Стил | Други |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Температура на светлината | 5500 K/3000 K/4000 K |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Жавот на батерията | 15 h |
| Напрежение | 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W |
| Тип | Настолна лампа/Екстериорна лампа |
| Място | Градина и пътеки |
| Метод на свързване | USB |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Общ светлинен поток | 400 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Капацитет | 4000 mAh |
| Series | TABLE LAMPS Platinet |
| Производител | Platinet |

Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Дърво, в джапанди стил
В наличност
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Стъкло
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
В джапанди стил
В наличностБезплатна доставка
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
Метал, модерни, с димер
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
LED лампи, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Дърво, с димер
В наличност
Стъкло, индустриални, с димер
В наличност
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка