Качествена изработка. По-сложно сглобяване.
История на цените
- 20.05.2026 г. - 177,37 € / 346,91 лв.
- 25.04.2025 г. - 177,37 € / 346,91 лв.
- 27.09.2024 г. - 129,82 € / 253,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 161,01 € / 314,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 45.90 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампион |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Брой крушки | 2 |
| Цокъл | GU10 |
| Напрежение | 230 V |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 800 lm |
| Функция | LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Тип щепсел | C |
| Стил | Други |
| Series | LATCHELY Eglo, BUDENSEA Eglo |
| Производител | Eglo |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

LED Димируем докосване лампион FERRARA LED/13W/230V 3000/4000/6000K
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Подова Лампа Черна с Кадифена Абажура с Дизайн на Листа и Златен Интериор - Simplo
В наличностБезплатна доставка
Лампа APP905-6F
Модерни, индустриални
В наличност
Модерна външна подова лампа черна с бял абажур IP44 - Mississippi
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерна външна подова лампа черна с бял абажур IP44 - Big Virginia
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Лампион ФИОРЕ, черен/сив, 3xE27

Модерна подова лампа черна с LED регулируема - Trax
Модерни, LED лампи
В наличност
Лампион РИВИЕРА, патина, абажур Монте Карло Мед, 1xE27

Лампа app920-1F
Модерни, индустриални
В наличност
Подова лампа за външен монтаж черна акумулаторна 3-степенна димируема - Keira
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Лампион КРОС, черен, 3xE27
Модерни, LED лампи

Лампион РИВИЕРА, черен, абажур Монте Карло Металик, 1xE27

Лампион АТЛАНТА, патина, 3xE27
Стъкло

Подова лампа черна с LED 5-степенна димируема по Келвин - Botot
LED лампи
В наличност
Скандинавска подова лампа черна 5-светлина - Facil Tube
Скандинавски, с димер
В наличност
Подова Лампа Черна с Овална Кадифена Абажура 50см - Simplo
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Подова лампа черна със злато и опушено стъкло, вкл. PUCC - Zuzanna
Стъкло
В наличност
Външна подова лампа черна със зелен въжен абажур IP44 - Virginia Jayla
В наличност
Класическа подова лампа месинг с черен абажур 40 см - Simplo
С димер
В наличностБезплатна доставка
Черна подова лампа с текстилен абажур (височина 148 cm) Buddy - Reality
Ключ за осветление
В наличност
Черна подова лампа (височина 150 cm) Paris – House Nordic
LED лампи, ключ за осветление, скандинавски
В наличност
Класическа подова лампа бронз плат абажур бял с лампа за четене - Retro
С димер
В наличностБезплатна доставка
Лампион 0222-52-33
В наличност
Лампа APP965-1F BLACK
В наличност
Модерна подова лампа стомана с кафяв абажур 45 см - Simplo
Модерни, с димер
В наличност
Подова лампа черна с черен ленен абажур 45 см регулируема - Parte
Метал, модерни, с димер
В наличност
Модерна подова лампа черна със злато - Carmen
Модерни, с димер
В наличност
Лампион Reno 300216 Diament
В наличност
Модерна подова лампа стомана с бял плисиран абажур 45 см - Simplo
Модерни, с димер
В наличност
Ретро подова лампа черна с оранжево стъкло - Denise
Стъкло, ретро
В наличностБезплатна доставка
Модерна подова лампа черна регулируема - Java
Модерни, с димер
В наличност
Подова лампа злато/месинг с черен кадифен абажур 40/40 см - Parte
Метал, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
PETITE&MARS - Детска триколка 5в1 TURBO Desert Sand
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Brilagi - LED регулируемо грим огледало HOLLYWOOD LED/15W/230V 3000-6500K
С осветление
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
Ravak XJ1P1100000 - Стенна мивка AVOCADO 85x45 cm лят мрамор/бяла
Лят мрамор, дизайн, монтаж на стена
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Спортна количка ANNET PLUS бежова
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка