
Rabalux 77089 - LED Димируема екстериорна лампа KONIN LED/6W/5V IP44 кафяв
История на цените
- 30.05.2026 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 29.11.2024 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 5.03.2024 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Практична преносима настолна лампа.Благодарение на вградената батерия може да се пренася свободно и на открити пространства.Защита IP44 осигурява защита срещу проникване на предмети с диаметър до 1 мм и срещу пръскаща вода.Регулиране на яркостта чрез сензорен превключвател на корпуса на лампата.Време за зареждане: 4 часа.Време на светене: 5 - 6 часа.Батерия: 5V 1800mAh.Зареждане чрез USB кабел, включен в комплекта.Дължина на кабела: 100 см.
Спецификации
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
|---|---|
| Капацитет | 1800 mAh |
| Жавот на батерията | 6 h |
| Напрежение | 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Тип | Екстериорна лампа/Настолна лампа |
| Място | Всекидневна стая/Офис/Пергола |
| Функция | LED технолигия/Сензорно управление/Димируем, с димер |
| Метод на свързване | USB |
| Тип щепсел | USB |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6 W |
| Стил | Други |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 60 lm |
| Series | KONIN Rabalux |
| Производител | Rabalux |
Подобни продукти


Модерен външен стълб ръждиво кафяв 60 см IP44 Регулируем - Ciara
В наличност
Модерен външен стълб антрацит 60 см с LED IP54 - Zane
Пластмаса
В наличност
Класически външен фенер черен 135 см IP44 - Berta
В наличност
Умна външна подова лампа антрацит 65 см IP44 вкл. WiFi GU10 - Baleno
Стоящи светлини, наземни светлини, 230V
В наличност
Фенер черен с пластмаса 200 см 3-светлини IP44 - Sfera
В наличностБезплатна доставка
Модерен фенер черен с пластмаса 200 см IP44 - Sfera
В наличностБезплатна доставка
Модерна външна подова лампа черна 60 см IP54 - Chimay
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Индустриална външна подова лампа тъмно сива 80 см IP44 - Baleno
В наличност
Модерен външен стълб черен с димно стъкло 70 см със сензор за здрач IP44 - Дания
В наличност
Модерна външна лампа черна 80 см IP44 - Gleam
В наличност
Модерен градински прожектор 12V черен 10 см вкл. LED IP65 - Voltaire Lino
12V
В наличност
Смарт улична лампа тъмно сива 45 см с WiFi P45 - Malios
Пластмаса
В наличност
Модерен фенер черен с пластмаса 104 см IP44 - Sfera
В наличност
Rabalux 8365 - Соларна лампа SOLAR 1 LED/0,1W/1,2V IP44
В наличност
Модерна външна лампа 45cm тъмно сива с опал IP44 - Malios
В наличност
Класически външен фенер тъмнозелен 135 см IP44 - Berta
В наличност
Интелигентна лампа за стълб за външно осветление тъмно сива 80 см с WiFi P45 - Malios
Пластмаса
В наличност
Philips - LED Екстериорна лампа BUSTAN LED/3,8W/230V 40 cm IP44
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Модерна външна стенна лампа квадратна 2-светлина тъмно сива - Fox
В наличност
Стойка за външна лампа черна с релефно стъкло 80 см IP44 - Charlois
В наличност
Индустриална външна подова лампа черна IP44 - Femke
В наличност
Модерна външна стенна лампа тъмно сива с опал - Malios
Пластмаса
В наличност
Външна подова лампа черна с опушен абажур 50 см - Odense
Пластмаса
В наличност
Интелигентен стълб за външен аплик антрацит 45 см с Wi-Fi P45 - Rox
Пластмаса
В наличност
Модерен външен стълб черен 60 см IP44 Регулируем - Ciara
В наличност
Външна стойка за лампа тъмно сива 80 см с LED и димируема светлина на слънчева енергия - Sunnie
В наличност
Външна лампа тъмно сива 80 см с гнездо IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
Умна външна подова лампа антрацит 30 см IP44 вкл. WiFi GU10 - Baleno
Наземни светлини, 230V, метал
В наличност
LED соларна външна лампа 3в1 LED/1,2V 200 mAh IP44 черна
Е слънчева
В наличност
Philips TYLA LED 9W 230V 2700K IP44 външна лампа със сензор
Със сензор за движение, 230V, метал
В наличност
Външна лампа черна с опалово бял абажур 50 см - Odense
Пластмаса
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Комплект тенджери NORDICA, 10 части, неръждаема стомана
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка
LED соларна декоративна лампа 6xLED/1,2V 3000K 73 см 600 mAh IP44
В наличност
