
LED Плафон за баня DABAR LED/17W/230V 4000K 33x33 см IP44
История на цените
- 27.04.2026 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Milagro, който имаме на склад на цена 28.51 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Тип | Лампа |
| Стил | Други |
| Входяща мощност | 17 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 110 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1530 lm |
| Ъгъл на лъча | 160 ° |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 17 W |
| Място | Баня/Коридор |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Максимална входяща мощност на източника | 17 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Series | DABAR Milagro, BEVER Milagro, BRAVO Milagro |
| Производител | Milagro |
Подобни продукти


Аплик LED 60CM APP1849-1W GOLD
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Top Light - LED Плафон за баня ONYX LED/24W/230V IP44 38x38 см черен
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Eglo 900637 - LED таванно осветително тяло за баня FUEVA LED/11W/230V IP44 черно
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Globo 41563-18WW - LED Димируема лампа за баня SAPANA LED/18W/230V IP44
С IP44
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1862-1W 80 cm GOLD
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Brilagi - LED Плафон за баня PERA 18W/230V Ø 22 см IP65 сребрист
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Комплект от 4 модерни наземни прожектора стомана 30 см вкл. LED IP65 - Eline
В наличностБезплатна доставка
Аплик LED за баня 20W 100CM APP375-1W Black
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Brilagi - LED вградено таванно осветително тяло за баня LED/24W/230V 3000K черно IP65
В наличност
Brilagi - Вградено LED осветително тяло за баня LED/4,8W/230V 3000K черно IP65
В наличност
Globo 32111B - Лампа за баня VRANOS 1xE27/60W/230V Ø 18,4 см IP44
С IP44
В наличност
Аплик LED 42CM APP1845-1W CHROM
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло за баня POOL LED/36W/230V Ø 40 см IP54 бронзово
В наличност
LED Плафон за баня NAIROS LED/18W/230V 3000/4000/6500K IP65 черен
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Nordlux - димируемо таванно осветително тяло за баня OJA LED/19W/230V 3000/4000K IP54 Ø 43 см
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED осветително тяло за баня ULTRA SLIM LED/24W/230V 42x42 cm златисто IP54
В наличност
Globo 32112B - Лампа за баня VRANOS 2xE27/60W/230V Ø 24 см IP44
С IP44
В наличност
Brilagi - LED Лампа за баня ULTRA SLIM LED/18W/230V Ø 30 см черен IP54
С IP44
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1863-1W 40cm BRUSH GOLD
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Аплик LED 42CM APP1854-1W BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Zuma Line W89949-6W-BK - LED Лампа за огледало CAMARA LED/6W/230V IP44 черен
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Комплект от 6 модерни вградени спота за баня бели IP54 - Shed Honey
В наличност
Модерна стенна лампа черна 41,5 см с LED IP44 - Jerre
С IP44
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 80CM APP841-1W Chrome
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 60CM APP840-1W FLAT BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплект от 2 модерни наземни прожектора черни 50 см вкл. LED IP65 - Eline
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 1302 - За баня Стенна лампа TOGO 1xE14/40W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Аплик LED 60CM APP1846-1W CHROM
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло за баня POOL LED/36W/230V Ø 40 см IP54 месинг
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Комплект от 4 модерни наземни прожектора черни 30 см вкл. LED IP65 - Eline
В наличностБезплатна доставка
Brilagi -LED Плафон за баня ZENNA LED/36W/230V Ø 42 см IP44 черен
Таванно осветление, с IP44
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 3
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Дигитален часовник с аларма и термометър 230V/1xCR2032
Цифрови будилници
В наличност
Стенна полица KAREN 120x72,2 cm бяла/орех
Мат, от орех
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY, бели
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка