Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
Globo 28300B - Солна лампа STONE 1xE14/15W/230V
21,49 €
История на цените
- 30.04.2026 г. - 21,93 € / 42,89 лв.
- 7.11.2025 г. - 21,93 € / 42,89 лв.
- 11.09.2024 г. - 22,45 € / 43,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 23,47 € / 45,9 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 21.49 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Вид декоративни лампи | Стоящи |
| Метод на свързване | За контакт |
| Дървен декор | Акация |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Функция | Превключвател върху кабела |
| Тип | Настолна лампа |
| Цокъл | E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Тип щепсел | C |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Стил | Други |
| Series | STONE Globo, SALT |
| Производител | Globo |
Препоръчва се

49,17 €
96,17 лв.
LED външен декоративен низ 20xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
232,19 €
454,12 лв.
Philips - LED RGBW димируема външна гирлянда Hue FESTAVIA 20xLED 14m IP65
Стена, светлини с RGB, Струнни светлини
В наличностБезплатна доставка
32,64 €
63,84 лв.
Brilagi-LED Димируема лампа с щипка за отглеждане на растения VITABLOOM 3xLED/10W/230V
230V, стоящи
В наличност
34,3 €
67,08 лв.
Солна лампа SALLY 1xE14/25W/230V
230V, стоящи
В наличност
94,95 €109 €
185,71 лв.213,19 лв.
Комплект от 12 вградени прожектора бели GU10 70mm IP44 - Dept
В наличност
105,74 €
206,81 лв.
Philips - LED RGBW димируема лента Hue FLUX 3m LED/29W/230V 2200-6500K
LED ленти, 230V
В наличностБезплатна доставка
33,88 €
66,26 лв.
LED външен декоративен гирлянд 25xE12/1W/230V 17,5 m IP65 черен
В наличност
44,63 €
87,29 лв.
LED Димируема лампа с щипка за отглеждане на растения LED/15W/5V
В електрически контакт, стоящи
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
41,28 €
80,74 лв.
Immax NEO 07726L-LED RGB+CCT димируем лента 24W/230V 5м IP65 Wi-Fi Tuya+DO
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
49,96 €
97,71 лв.
Immax NEO 07775L- LED RGB+CCT Димируема лента 48W/230V 10 м IP65 Wi-Fi Tuya + д.у.
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
29,95 €
58,58 лв.
LED Гирлянда 10 метра 10 лампи ярка IP44 - Chill
Пластмаса
В наличност
89,95 €
175,93 лв.
Комплект от 12 вградени прожектора бели GU10 35mm IP44 - Dept
В наличност
82,92 €
162,18 лв.
Aigostar - LED RGB регулируема соларна лента LED/10W/3,2V 10 м IP65 + DO
LED ленти, соларен източник, светлини с RGB
В наличност
28,88 €
56,48 лв.
Govee - TV 46-60" SMART LED подсветка RGB + дистанционно управление
LED ленти, в електрически контакт, стена
В наличност
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
95,41 €
186,61 лв.
Основен комплект - Philips Hue WACA 2м LED RGBW димируем лента/20W/230V
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
73,97 €
144,67 лв.
Solight WO794 - LED външна декоративна гирлянда 25xE12 20m IP44 топла бяла
Стена, Струнни светлини
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
16,12 €
31,53 лв.
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
122,2 €
239 лв.
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
28,88 €
56,48 лв.
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
72,61 €
142,01 лв.
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
49,17 €
96,17 лв.
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
38,84 €
75,96 лв.
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
4,96 €
9,7 лв.
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
61,94 €
121,14 лв.
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
164,88 €
322,48 лв.
Fieldmann - Телескопична стълба 3,8 м
В наличностБезплатна доставка
109,43 €
214,03 лв.
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
20,4 €
39,9 лв.




























































