
Настолна лампа бронз с абажур от лен бежов 35 см - Parte
Модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 34.71 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Поставяне на лампа | На нощното шкафче |
| Метод на свързване | За контакт |
| Дървен декор | Дъб |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Функция | Превключвател върху кабела |
| Еквивалент на класическата крушка | 120 W |
| Тип | Настолна лампа |
| Цокъл | E27 |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Максимална входяща мощност на източника | 7 W |
| Тип щепсел | C |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Стил | Други |
| Series | VALENTINO Globo |
| Производител | Globo |

Модерни, LED лампи
В наличност

Стъкло
В наличност
Модерни, ключ за осветление, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност

На нощното шкафче
В наличност
На бюрото, метал, диаметър
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, на бюрото, на нощното шкафче
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност

Дърво
В наличност

Стъкло

Стъкло


На нощното шкафче
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност

LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, на бюрото
В наличност
На бюрото, на нощното шкафче, дърво
В наличност
На бюрото, метал, диаметър
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, на бюрото
В наличност

Модерни, метал, с димер
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност