Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
LED соларна лампа 2W, 3,7V, 3000/6000K, IP65, 2200 mAh
73,97 €
История на цените
- 2.05.2026 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 30.03.2025 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 7.12.2024 г. - 61,82 € / 120,91 лв.
- 17.09.2024 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
Описание на продукта
Външна лампа със соларна технология.Нулеви разходи за електроенергия.Лесна смяна на цветната температура чрез превключвател на корпуса на осветителното тяло.Включва сензор за здрач.Цветна температура: 3000/6000K.Захранване: 5,5V, 2W соларен панел.Време за зареждане: 5-6 часа.Време на светене: 10-12 часа.Включва вградена Li-Ion 18650 3,7V батерия с капацитет 2200 mAh.
Спецификации
| Соларно | Да |
|---|---|
| Функция | Сензор за здрач/LED технолигия/Соларна технология, Сензор за здрач/LED технолигия/Соларна технология, Сензор за здрач/LED технолигия/Соларна технология, Сензор за здрач/LED технолигия/Соларна технология, Сензор за здрач/LED технолигия/Соларна технология, Сензор за здрач/LED технолигия/Соларна технология, Сензор за здрач/LED технолигия/Соларна технология, Сензор за здрач/LED технолигия/Соларна технология, Сензор за здрач/LED технолигия/Соларна технология, Сензор за здрач/LED технолигия/Соларна технология, Сензор за здрач/LED технолигия/Соларна технология, Сензор за здрач/LED технолигия/Соларна технология |
| Тип | Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа, Екстериорна лампа/Соларна лампа |
| Жавот на батерията | 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Температура на светлината | 3000 K/6000 K, 3000 K/6000 K, 3000 K/6000 K, 3000 K/6000 K, 3000 K/6000 K, 3000 K/6000 K, 3000 K/6000 K, 3000 K/6000 K, 3000 K/6000 K, 3000 K/6000 K, 3000 K/6000 K, 3000 K/6000 K |
| Общ светлинен поток | 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm, 110 lm |
| Ъгъл на лъча | 170 °, 170 °, 170 °, 170 °, 170 °, 170 °, 170 °, 170 °, 170 °, 170 °, 170 °, 170 ° |
| Напрежение | 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Капацитет | 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh, 2200 mAh |
| Series | SOLAR LAMP V-Tac, SOLAR LAMP V-Tac, SOLAR LAMP V-Tac, SOLAR LAMP V-Tac, SOLAR LAMP V-Tac, SOLAR LAMP V-Tac, SOLAR LAMP V-Tac, SOLAR LAMP V-Tac, SOLAR LAMP V-Tac, SOLAR LAMP V-Tac, SOLAR LAMP V-Tac, SOLAR LAMP V-Tac |
| Производител | V-Tac |
Препоръчва се

63,95 €
125,08 лв.
Комплект от 6 външни стенни лампи черни квадратни с LED IP65 - Gem
В наличност
31,95 €33,95 €
62,49 лв.66,4 лв.
Външна стоеща лампа черна 120 см IP44 - Хавана
В наличност
19,42 €
37,98 лв.
LED соларен прожектор с сензор LED/5W/3,7V 4000K IP54 черен
Е слънчева
В наличност
32,64 €
63,84 лв.
LED външен декоративен гирлянд 10xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
21,95 €29,95 €
42,93 лв.58,58 лв.
Модерна стенна лампа черна 2-светлина GU10 AR70 IP54 - Baleno
В наличност
20,95 €
40,97 лв.
Външна стенна и таванна лампа антично злато овална IP44 - Noutica
В наличност
26,95 €30,95 €
52,71 лв.60,53 лв.
Винтидж външна стенна лампа бронзова - Antigua Down
В наличност
32,95 €35,76 €
64,44 лв.69,94 лв.
Индустриална стоеща лампа за външен монтаж ръждиво кафява 65 см IP44 - Baleno
В наличност
20,95 €22,95 €
40,97 лв.44,89 лв.
Модерна външна стенна лампа ръждиво кафява с LED 2-светлина IP54 - Mal
В наличност
24,95 €
48,8 лв.
Романтичен външен стенен фенер тъмно зелен - Лондон
В наличност
16,95 €18,95 €
33,15 лв.37,06 лв.
Класическа фенери антично злато - New Haven
В наличност
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - LED соларен декоративен гирлянд BUBBLE 200 LED / 8 функции / 20 м / IP65 / топла бяла
Е слънчева
В наличност
16,95 €17,95 €
33,15 лв.35,11 лв.
Класически външен стълб черен 122 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
109 €
213,19 лв.
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
В наличностБезплатна доставка
74,58 €
145,87 лв.
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m черна IP44 топла бяла светлина
В наличност
24,95 €
48,8 лв.
Модерен външен аплик тъмно зелен IP44 - Канзас
В наличност
135 €
264,04 лв.
Селска външна лампа черна IP44 - New Orleans 3
В наличностБезплатна доставка
38,95 €
76,18 лв.
Класически външен стенен аплик антично зелен IP44 - Glasgow
В наличност
135 €165 €
264,04 лв.322,71 лв.
Комплект от 6 черни регулируеми външни прожектори за земя IP65 - Delux
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
74,95 €79,95 €
146,59 лв.156,37 лв.
Класически външен стълб черен 217 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
79,95 €84,95 €
156,37 лв.166,15 лв.
Комплект от 2 външни стенни лампи черни с детектор за движение - Rotterdam
В наличност
22,95 €
44,89 лв.
Стойка за външна лампа черна с димен абажур 30 см - Denmark
Пластмаса
В наличност
22,95 €
44,89 лв.
Външна стенна и таванна лампа антично злато кръгла IP44 - Noutica
В наличност
39,95 €41,95 €
78,14 лв.82,05 лв.
Модерна външна подова лампа черна 65 см с контакт IP44 - Baleno
В наличност
45,95 €49,95 €
89,87 лв.97,69 лв.
Комплект от 2 романтични външни стенни лампи бронз - London
В наличност
19,95 €21,95 €
39,02 лв.42,93 лв.
Модерен стълб за външна лампа тъмно сив с опушено 45 см - Malios
В наличност
24,95 €27,95 €
48,8 лв.54,67 лв.
Модерен външен прожектор черен регулируем IP65 - Delux
Пластмаса
В наличност
32,95 €35,95 €
64,44 лв.70,31 лв.
Индустриална външна подова лампа черна 65 см IP44 - Baleno
В наличност
24,95 €27,95 €
48,8 лв.54,67 лв.
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опал 80 см IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
53,31 €
104,27 лв.
LED гирлянд за външна употреба с възможност за димиране 25xE12/1W/24/230V 17,5 m IP65 черен + дистанционно управление
230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

97,89 €
191,46 лв.
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
69,83 €
136,58 лв.
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
37,27 €
72,89 лв.
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
122,2 €
239 лв.
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
33,02 €
64,58 лв.
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
190,04 €
371,69 лв.
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
6,98 €
13,65 лв.
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
63,98 €
125,13 лв.
Странична масичка с вграден електрически контакт и USB портове ROD кафява/черна
Дърво, с място за съхранение
В наличност
60,22 €
117,78 лв.
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
81,82 €
160,03 лв.
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
19,01 €
37,18 лв.
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
4,96 €
9,7 лв.
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
38,84 €
75,96 лв.
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
68,11 €
133,21 лв.
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
20,4 €
39,9 лв.
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
58,56 €
114,53 лв.
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
























