Продукти, които може да харесате
Не е в наличност
Aigostar - LED RGB Нощна лампа със сензор за здрач LED/0,5W/230V снежинка
5,79 €
История на цените
- 31.05.2026 г. - 5,82 € / 11,38 лв.
- 5.03.2024 г. - 5,82 € / 11,38 лв.
Описание на продукта
LED Нощна лампа с дизайн във формата на снежинка.Цветовете на светлината се превключват автоматично - RGB.Съдържа сензор за здрач, който автоматично включва лампата при здрач.Подходяща за поставяне в детска стая, коридор и др.Лампата може да се пренася свободно.Много ниска консумация на енергия.
Спецификации
| Нощни лампи | Да |
|---|---|
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип | Лампа за ориентация |
| Стил | Детски |
| Място | Детска стая/Коридор |
| Функция | LED технолигия/RGB/Сензор за здрач |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,5 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 0,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Общ светлинен поток | 30 lm |
| Тип щепсел | C |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,5 W |
| Series | NIGHT LIGHT Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |
Препоръчва се

20,25 €
39,61 лв.
LED RGBW Димируем детски лампа LED/1W/5V USB 1200 mAh капибара
Нощни лампи
В наличност
65,7 €
128,5 лв.
LED детски плафониер OXFORD 5xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличност
70,42 €
137,73 лв.
Dalber 54602 - Детски полилей LITTLE LION 1xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличност
69,95 €
136,81 лв.
Детска висяща лампа бежов балон с горещ въздух - Air Balloon
В наличност
70,42 €
137,73 лв.
Dalber 54542 - Детски полилей LITTLE CROCODILE 1xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличност
45,04 €
88,09 лв.
Детски пендел ASTRONAUT 1xE27/60W/230V Ø 15 см златист/бежов
Детски полилеи
В наличност
37,6 €
73,54 лв.
Atmosphera - Детски полилей с кабел PETAL 1xE27/40W/230V Ø 64 cm розов
Детски полилеи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
104,96 €
205,28 лв.
ONLI - Детски полилей за повърхностен монтаж BUTTERFLY 3xE14/6W/230V
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
28,51 €
55,76 лв.
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
71,79 €
140,41 лв.
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
32,64 €
63,84 лв.
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
24,38 €
47,68 лв.
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
138,84 €
271,55 лв.
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
23,14 €
45,26 лв.
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
78,1 €152,9 €
152,75 лв.299,05 лв.
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
190,04 €
371,69 лв.
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
61,57 €
120,42 лв.
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
146,21 €
285,96 лв.
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
134,6 €
263,25 лв.
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
18,14 €
35,48 лв.
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
61,57 €
120,42 лв.
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
20,62 €
40,33 лв.
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
9,46 €
18,5 лв.




























































