
LED крушка ULTRAEFFICIENT Philips A60 E27/7,3W/230V 4000K
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 6.98 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Стил | Винтаж |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 66 W |
| Температура на светлината | 6500 K |
| Общ светлинен поток | 900 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 320 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Series | GOLD BULB Aigostar, BULB E27 Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, халогенни крушки
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
E27
В наличност
E14, халогенни крушки
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Стенни часовници
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност

Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност