
LED Крушка G45 E14/4W/230V green - Aigostar
E14, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED крушката е подходяща за домашно осветление, хотелско осветление, осветление на коридори, сценично осветление, осветление на барове и др. Декорирайте пространството с цвят и придайте на дома си различна атмосфера. Цвят на светлината: син.
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Ъгъл на лъча | 230 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Стил | Декоративен |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Series | PARTY Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

E14, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност

LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Стенни часовници
В наличност
Малък
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Овален, мат, ламинат
В наличностБезплатна доставка