
Комплект от 5 димируеми LED AR111 черни 8W 600lm 2700K с GU10 цокъл
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED крушка, подходяща за домашно осветление, хотелско осветление, осветление на коридори, сценично осветление, барово осветление и др.Оцветете пространството и придайте на дома си нова атмосфера.Цвят на светлината: червен.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 4 W |
| Ъгъл на лъча | 230 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Тип | LED крушка |
| Стил | Декоративен |
| Функция | LED технолигия |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Series | PARTY Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
LED, MR16
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
G4
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, рефлекторни крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, Тип G9, ECOlogic
В наличност
E14, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност

E27, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка