
LED Крушка G9/4W/230V 4000K
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 4.09 и с гаранция от 3 години.
| Тип крушка | LED |
|---|---|
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Капсула |
| Цокъл | G9 |
| Входяща мощност | 4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Температура на светлината | 6500 K |
| Общ светлинен поток | 480 lm |
| Количество в опаковката | 1 |
| Тип | LED крушка |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Series | CAPSULE Polux |
| Производител | Polux |

LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
G4
В наличност

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, MR16
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
LED
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност
E27, LED
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка