
Аплик EREBOS 1xE27/40W/230V
История на цените
- 26.05.2026 г. - 28,07 € / 54,9 лв.
- 5.02.2025 г. - 28,07 € / 54,9 лв.
- 4.02.2025 г. - 26,02 € / 50,89 лв.
- 3.02.2025 г. - 28,07 € / 54,9 лв.
- 6.01.2025 г. - 26,02 € / 50,89 лв.
- 20.11.2024 г. - 28,07 € / 54,9 лв.
- 19.11.2024 г. - 25 € / 48,9 лв.
- 18.11.2024 г. - 28,07 € / 54,9 лв.
- 7.10.2024 г. - 25 € / 48,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 28,07 € / 54,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Asir, който имаме на склад на цена 27.69 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Дървен декор | Бор |
| Стил | Други |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Тип | Аплик |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Коридор |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Series | EREBOS Asir |
| Производител | Asir |
Подобни продукти


СТЕНЕН LED АПЛИК G182-W GOLD
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Ориенталска стенна лампа черна със злато - Vadi
Ориенталски
В наличност
Стенна лампа в стил арт деко черна със злато - Emilienne
В наличност
Стенна лампа в стил арт деко мед 77 см - Circles
В наличност
Mexen BRASS месингова капачка 1/2 GW - W97414-12

Stenen LED aplik za banya SWE010-1W 43cm BLACK
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ръстична стенна лампа черна с въже 60 см - Leia
В наличност
Лампа APP992-W
В наличност
Аплик APP1465-1W
Модерни, индустриални
В наличност
Стенна лампа в меден цвят ø 13 cm Foca – Opviq lights
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Аплик МАРТИС G, черен, 1xE27

Лампа LED SPRING APP826-W BLACK MATT
Метал, LED лампи
В наличност
Модерен стенен аплик тъмно бронз - Transfer
Модерни
В наличност
Аплик МАРТИС S, черен, 1xE27
LED лампи

Стенна лампа черна с велурен абажур с дизайн на листа и златно интериорно - Brescia Combi
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Стенна и таванна лампа златиста/месинг кръгла IP44 - Noutica
Стъкло, индустриални
В наличност
Аплик ВЕНЕРА, черен, 1xE27
LED лампи

LED стенен аплик MONET LED/13W/230V + LED/2W 3000/4000/6000K черен
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Аплик APP1330-1W
Модерни, индустриални
В наличност
Интелигентна стенна лампа тъмно бронз 9.7 см с Wi-Fi G9 - Transfer Groove
Модерни
В наличност
Ориенталска стенна лампа черна с естествен бамбук - Pua
Ориенталски
В наличност
Интелигентна стенна лампа черна със злато с Wi-Fi G9 - Sunrise
Модерни
В наличност
Brilagi - LED Точково осветително тяло STRIPY 1xGX53/15W/230V, черно
LED лампи, 230V
В наличност
Индустриален стенен и таванен аплик черен овал IP44 - Noutica
Стъкло, индустриални
В наличност
Винтидж стенна лампа месинг - Жираф
Модерни
В наличност
Ориенталски стенен аплик бежов с мъниста - Moti
Дърво, ориенталски
В наличност
Аплик APP1823-1W NATURE BLACK
В наличност
Комплект от 2 индустриални стенни лампи черни 26 см IP44 - Charlois
Пластмаса, индустриални
В наличност
Аплик G102-1W Gold
В наличност
Индустриална стенна лампа черна регулируема - Fotu
Дърво, индустриални
В наличност
Смарт стенна лампа черна регулируема с превключвател вкл. Wifi GU10 50mm - Jeana Luxe
Модерни
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
LED преносима лампа с капан за насекоми LED/6W/1800 mAh IPX4 бяла/сива
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Cole&Mason - К-кт мелнички за сол и пипер SOUTHWOLD 2 бр. 16,5 см
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност