
LED стенен аплик MONET LED/13W/230V + LED/2W 3000/4000/6000K черен
История на цените
- 30.05.2026 г. - 57,72 € / 112,89 лв.
- 22.01.2025 г. - 57,72 € / 112,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерен LED стенен аплик с насочено осветление.Апликът разполага с два светлинни източника, които могат да се управляват поотделно.Промяна на цветната температура (3000K / 4000K / 6000K) чрез превключвател на осветителното тяло.
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Тип | Аплик |
| Стил | Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 13 W/2 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 13 W/2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4000 K/6000 K |
| Общ светлинен поток | 800 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W |
| Series | MONET Candellux |
| Производител | Candellux |
Подобни продукти


Лампа APP992-W
В наличност
Лампа LED APP1052-W BLACK MAT
Метал, LED лампи
В наличност
Аплик МАРТИС S, черен, 1xE27
LED лампи

LED аплик LHJ123-W Черен
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Лампа LED SPRING UP APP829-W BLACK MATT
Метал, LED лампи
В наличност
Ретро стенна лампа черна въртяща се и накланяща се - Chappie
Ретро
В наличност
АПЛИК С ЕКО КОЖА APP466-1W Black
Метал
В наличност
Модерен стенен аплик черен с LED - Plomp
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерна настенна лампа черна 31 см IP44 - Yuma
Модерни
В наличност
Аплик LED APP1389-CW BLACK 50cm
LED лампи
В наличност
Модерна гъвкава стенна лампа черна LED - Flex
Модерни, LED лампи
В наличност
Лампа LED SPRING APP826-W BLACK MATT
Метал, LED лампи
В наличност
Интелигентна стенна лампа черна със злато с Wi-Fi G9 - Sunrise
Модерни
В наличност
Модерен стенен аплик черен с LED с USB и превключвател - Ted
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Аплик ПАРМА, черен, 1xE27
Метал, модерни, LED лампи

Стенна лампа в стил арт деко мед 77 см - Circles
В наличност
Пендел Black APP253-1CP
В наличност
LED аплик за баня SWE010-1W 43cm BLACK
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Аплик APP1230-2W Black
В наличност
Аплик ПИЗА, патина, абажур Сами Кафяв, 1xE27
Ретро, метал, 230V

Комплект от 4 модерни стенни лампи черни IP44 - Baleno
Модерни
В наличност
Смарт стенна лампа черна регулируема с превключвател вкл. Wifi GU10 50mm - Jeana Luxe
Модерни
В наличност
Дизайнерска стенна лампа черна с LED IP44 - Lens
Модерни, LED лампи
В наличност
Комплект от 4 модерни стенни лампи черни 2-светлина IP44 - Baleno
Модерни
В наличност
Индустриална стенна лампа черна регулируема - Fotu
Дърво, индустриални
В наличност
Аплик АСТРО, черен, 1xE27

АПЛИК С ЕКО КОЖА APP468-1W GREY
Модерни, индустриални
В наличност
Аплик ВЕНЕРА, черен, 1xE27
LED лампи

Ръстична стенна лампа ръждивокафява с кремаво стъкло - Castle
Стъкло
В наличност
Brilagi LED соларен стенен сензор ANKLE LED/10W/3,7V 3000K IP65
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Комплект от 4 интелигентни стенни лампи черни IP44 с 8 Wifi GU10 - Baleno
Модерни
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
LED соларна декоративна лампа 6xLED/1,2V 3000K 73 см 600 mAh IP44
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 3x20W/230V 200 m2
В наличност
Tefal - Комплект тенджери NORDICA, 10 части, неръждаема стомана
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка
