
RGB LED Димируема лента Wi-fi + музикална функция LED/16W 5 м Tuya
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED настолна лампа от серия SmartLife.Избор от до 16 милиона цвята - функция RGB + RGBW.Възможност за настройка на температурата на светлината в диапазона 2700-6500K.Управление на лампата чрез приложението Nedis® SmartLife, Може да се свърже с други продукти
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
|---|---|
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/RGB/Превключвател върху кабела, LED технолигия/RGB/Превключвател върху кабела, LED технолигия/RGB/Превключвател върху кабела, LED технолигия/RGB/Превключвател върху кабела, LED технолигия/RGB/Превключвател върху кабела, LED технолигия/RGB/Превключвател върху кабела, LED технолигия/RGB/Превключвател върху кабела, LED технолигия/RGB/Превключвател върху кабела, LED технолигия/RGB/Превключвател върху кабела, LED технолигия/RGB/Превключвател върху кабела, LED технолигия/RGB/Превключвател върху кабела, LED технолигия/RGB/Превключвател върху кабела |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | SMART Nedis, SMART Nedis, SMART Nedis, SMART Nedis, SMART Nedis, SMART Nedis, SMART Nedis, SMART Nedis, SMART Nedis, SMART Nedis, SMART Nedis, SMART Nedis |
| Производител | Nedis |

LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, дърво, 230V
В наличност
LED ленти, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, в електрически контакт, стоящи
В наличност
Светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V
В наличност
LED ленти, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, стена
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност

LED ленти, 230V, стена
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
В електрически контакт, стена, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V, стена
В наличност

LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса, кристал, стоящи
В наличност
Светлини с RGB
В наличност
230V, стоящи, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
