
Yeelight - LED RGB Димируема лента LED/7,5W/230V Wi-Fi 2м
LED ленти, дърво, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Комплект от 2 LED модерни осветителни тела.Подходящи за осветление на всекидневната и спалнята.Създава страхотна атмосфера, особено до компютри и телевизори.Осветителното тяло може да се управлява с дистанционно управление (включено в комплекта).Позволява настройка на различни цветове на светлината (RGB) и интензитета на светлината.Зареждане чрез USB кабел (2 м, включен в комплекта).
| Метод на свързване | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
|---|---|
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Тип щепсел | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Series | PACO Rabalux, GAMER Polux, MENDOZA Globo, PACO Rabalux, GAMER Polux, MENDOZA Globo, PACO Rabalux, GAMER Polux, MENDOZA Globo, PACO Rabalux, GAMER Polux, MENDOZA Globo, PACO Rabalux, GAMER Polux, MENDOZA Globo, PACO Rabalux, GAMER Polux, MENDOZA Globo, PACO Rabalux, GAMER Polux, MENDOZA Globo, PACO Rabalux, GAMER Polux, MENDOZA Globo, PACO Rabalux, GAMER Polux, MENDOZA Globo, PACO Rabalux, GAMER Polux, MENDOZA Globo, PACO Rabalux, GAMER Polux, MENDOZA Globo, PACO Rabalux, GAMER Polux, MENDOZA Globo |
| Производител | Rabalux |

LED ленти, дърво, 230V
В наличност

LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, стена
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
Пластмаса, в електрически контакт, стоящи
В наличност
В електрически контакт, стоящи, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V, стена
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност
LED ленти, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност
Светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 12V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност

LED ленти
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност

LED ленти, 230V, стена
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, светлини с RGB
В наличност
В електрически контакт, стена, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
