
Philips - LED RGBW Димируема лента Hue ESSENTIAL 5m LED/15,3W/230V 2200-6500K
LED ленти, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Създайте перфектна атмосфера с димируемите осветителни тела Philips Hue. Енергоспестяващо осветление, което може да се управлява дистанционно и ще ви помогне да създадете идеални светлинни условия, съобразени с вашите предпочитания, дейност или настроение. LED лента Philips Hue с дължина 5 м. Отлично се вписва за осветяване зад телевизионни шкафове, около ъглите на леглата и по протежение на библиотеките. Може да се скъси на отбелязаните места, да се удължи и да се използва повторно. Персонализируеми сцени и ефекти. Дължина на кабела: 1,5 м. Освежете всяка стая с ярка бяла светлина и RGB - 16 милиона цвята. Интегрирайте го в мебелите, под кухненските шкафове или подчертайте детайлите на интериора с това приятно индиректно осветление. LED лентата може да се управлява чрез мобилно устройство, таблет или превключвател (може да се закупи отделно). Устройството поддържа функцията ZigBee - безжична комуникационна технология. За управление на осветлението е необходимо свързващо устройство Hue Bridge (може да се закупи отделно). Свържете Hue Bridge и с помощта на приложението Philips Hue можете да настроите желаната светлинна сцена. Свързващото устройство Hue Bridge ви позволява да управлявате няколко светлини едновременно или да ги разделите в различни зони. Съвместим с Amazon Alexa и Apple Homekit.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Вид декоративни лампи | LED ленти |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Температура на светлината | 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K |
| Тип | LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента, LED лента |
| Функция | RGB/LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, RGB/LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, RGB/LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, RGB/LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, RGB/LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, RGB/LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, RGB/LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, RGB/LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, RGB/LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, RGB/LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, RGB/LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор, RGB/LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на лампата | 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W, 19 W |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Общ светлинен поток | 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | LED LIGHT STRIP HUE, LED LIGHT STRIP HUE, LED LIGHT STRIP HUE, LED LIGHT STRIP HUE, LED LIGHT STRIP HUE, LED LIGHT STRIP HUE, LED LIGHT STRIP HUE, LED LIGHT STRIP HUE, LED LIGHT STRIP HUE, LED LIGHT STRIP HUE, LED LIGHT STRIP HUE, LED LIGHT STRIP HUE |
| Производител | Philips |

LED ленти, 230V
В наличност
LED ленти, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, дърво, 230V
В наличност


LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
230V, стоящи, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка

LED ленти, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, в електрически контакт, стоящи
В наличност

LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност
Светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност

LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
В електрически контакт, стена, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
