
Индустриална външна стенна лампа ръждивокафява 55 см вкл. LED IP65 - Hannah
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Redo, който имаме на склад на цена 56.72 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 670 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | TOKYO Redo, OUT WALL Redo |
| Производител | REDO |

Стенни лампи, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка

Стенни лампи, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса
В наличност


Пластмаса
В наличност
Наземни светлини, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Наземни светлини, 230V, метал
В наличност
Наземни светлини, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност

Наземни светлини, 230V, пластмаса
В наличностБезплатна доставка



Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност






Стенни лампи, метал, диаметър
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка



Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
⌀ 60 cм
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност