
Eglo 33573 - LED Димируем екстериорен таван лампа PIOVE-C LED/14W/230V IP44
Таванни светлини, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Redo, който имаме на склад на цена 103.05 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Таванни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Максимална входяща мощност на лампата | 16 W |
| Стил | Други |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 16 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 16 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 954 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 65 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | UP OUT Redo, MARINA Redo |
| Производител | REDO |

Таванни светлини, 230V
В наличност
Дърво
В наличност


Дърво
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

Пластмаса
В наличност



Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност


230V
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка




Стенни лампи, 230V
В наличност

Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност



Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност