
Екстериорна лампа 1xGU10/5W/230V IP65 сив
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външна лампа от неръждаема стомана в графитен цвят.Оборудвана с електрически контакт (220-240V, 16A, с максимално натоварване до 2,5kW). Идеална за осветяване на алеи и входни пътеки. В осветителното тяло може да се използва крушка с максимална мощност 40W.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Тип щепсел | E, E, E, E, E, E, E, E, E, E, E, E |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Тип | Екстериорна лампа/Екстериорен стълб с контакт, Екстериорна лампа/Екстериорен стълб с контакт, Екстериорна лампа/Екстериорен стълб с контакт, Екстериорна лампа/Екстериорен стълб с контакт, Екстериорна лампа/Екстериорен стълб с контакт, Екстериорна лампа/Екстериорен стълб с контакт, Екстериорна лампа/Екстериорен стълб с контакт, Екстериорна лампа/Екстериорен стълб с контакт, Екстериорна лампа/Екстериорен стълб с контакт, Екстериорна лампа/Екстериорен стълб с контакт, Екстериорна лампа/Екстериорен стълб с контакт, Екстериорна лампа/Екстериорен стълб с контакт |
| Гаранционен срок | 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | NEW YORK, ELEKTRI Polux, NEW YORK, ELEKTRI Polux, NEW YORK, ELEKTRI Polux, NEW YORK, ELEKTRI Polux, NEW YORK, ELEKTRI Polux, NEW YORK, ELEKTRI Polux, NEW YORK, ELEKTRI Polux, NEW YORK, ELEKTRI Polux, NEW YORK, ELEKTRI Polux, NEW YORK, ELEKTRI Polux, NEW YORK, ELEKTRI Polux, NEW YORK, ELEKTRI Polux |
| Производител | Polux |

230V
В наличност


Пластмаса
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност



Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност


Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Е слънчева
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност

Стомана
В наличност
230V
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Зима, накрайници за крака, за момичета
В наличност

Въртележки, от дърво
В наличност
Утешители
В наличност
Малък
В наличност

⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Бамбук, с капак, квадратна
В наличностБезплатна доставка