
28,51 €
55,76 лв.
LED Плафон за баня DABAR LED/17W/230V 4000K 33x33 см IP44
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Леко таванно вградимо осветление.Цветът на светлината е леко жълт.Идеално за употреба, благодарение на IP44, в банята
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| Тип | Лампа |
| Форма | Квадратен |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Баня |
| Входяща мощност | 16 W |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 16 W |
| Стил | Други |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Брой крушки | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на източника | 16 W |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1500 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Series | MANILVA Eglo |
| Производител | Eglo |

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, единичен, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка



E27, LED
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност